Skocz do zawartości
Gość e7us

Jak Podkrecic E8400 Jestem Kompletnie Zielony :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupilem ostatnio procka E8400 zamontowalem tak jak bozia przykazala ( chlodzenie Pentagram Karakorum i pasta OCZ Freeze ). Chcialem go troszke podkrecic nie chce bic rekordow ale chcialbym chociaz uzyskac 3.6 ale kompletnie nie wiem jak, czytalem poradniki itp ale dalej nic ;/ Da ktos jakies szybkie rady jak ustawic w Biosie ??? Reszta sprzetu to plyta glowna MSI P35 Neo F, pamiec Goodram 2x1024 mb 800mHz CL5, zasilacz OCZ 500 w. Z gory dzieki za odpowiedzi! I prosze o wyrozumialosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupilem ostatnio procka E8400 zamontowalem tak jak bozia przykazala ( chlodzenie Pentagram Karakorum i pasta OCZ Freeze ). Chcialem go troszke podkrecic nie chce bic rekordow ale chcialbym chociaz uzyskac 3.6 ale kompletnie nie wiem jak, czytalem poradniki itp ale dalej nic ;/ Da ktos jakies szybkie rady jak ustawic w Biosie ??? Reszta sprzetu to plyta glowna MSI P35 Neo F, pamiec Goodram 2x1024 mb 800mHz CL5, zasilacz OCZ 500 w. Z gory dzieki za odpowiedzi! I prosze o wyrozumialosc.

 

Lepiej przejdź do działu "Podstawowe Zagadnienia" Chyba że chcesz zarobić parę %...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej user friendly:

http://www.strefapc.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1692&Itemid=37
link do wklejenia w polu "adres", jako łącze nie działa Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...