Skocz do zawartości
Malik

Koolance I Bitspower - Wkraczaja Na Pl Rynek

Rekomendowane odpowiedzi

a co sadzicie Panowie o bloku na cpu Koolance CPU-340?? godny uwagi?? strasznie spodobal mi sie od strony wizualnej a cenowo nie jest zle mysle jeszcze o zakupieniu bloku na chipset topu na pompke i w przyszlosci tj na swieta bloku na grafike spodobal mi sie styl tej marki calosc mi pasuje do mojego x48bt2:) pytam bo zdziwila mnie dosc niska jak na te marke cena tego bloku na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie Panowie o bloku na cpu Koolance CPU-340?? godny uwagi?? strasznie spodobal mi sie od strony wizualnej a cenowo nie jest zle mysle jeszcze o zakupieniu bloku na chipset topu na pompke i w przyszlosci tj na swieta bloku na grafike spodobal mi sie styl tej marki calosc mi pasuje do mojego x48bt2:) pytam bo zdziwila mnie dosc niska jak na te marke cena tego bloku na allegro...

najwydajniejszy to on nie jest, ale jak za dobra cene, to czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feser ma 9mm jak i Bitspower. Tylko że zakładając wąż Tygona 9,5x12,7mm na złączki Fesera, można go ściągnąć ręką. Na złączkach Bitspower Tygon świetnie się trzyma. Widać że Feser wymusza stosowanie swojego węża 10/13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feser ma 9mm jak i Bitspower. Tylko że zakładając wąż Tygona 9,5x12,7mm na złączki Fesera, można go ściągnąć ręką. Na złączkach Bitspower Tygon świetnie się trzyma. Widać że Feser wymusza stosowanie swojego węża 10/13.

no narazie mam feserka, wiec pewnie bedzie sie trzymal, ale widze ze sobie polecieli w kuli troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zasilacz chłodzony wodą to zasiłka od koolane-a i tu pytanko czyli bitspowerki złączki pasują do bloczków od koolanca, bo jak wiadomo orginalne złączki od koolance maja płytki gwint??? Może Ty Malik wiesz ?

 

Szczególnie chodzi mi tu o high-flowy 1/2'' choinki od bitspowera czy wejdą ma bloki np na nb/sb od koolance?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i powala, ale wlasnie tego mi brakowalo do przesiadki na grubszy wezyk :)

Cos mi sie zdaje ze chyba zakupie niebawem ze 2 sztuki na moj bloczek, reszty raczej nie zamierzam zmieniac, nie dawno akurat powsadzalem hiflow NK12 od DD gdzie sie da i mi to spokojnie wystarcza :) tylko na grafie zostaly 2 szt prostych SM10/13 od kulansa i w zwiazku z tym tygon 9,5/12,7 ktory to wlasnie chce czyms zastapic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegów czy ktoś posiada złączki Fesera 10/16?? Nie mogę znaleźć dokładnych wymiarów tych złączek. Nie wiem czy będą pasowały do D-teka v1 cpu i gpu :/ A z wężem DD byłby to bardzo ładny kpl. ^^

Nie wejdą :cry: tylko 10/13 z szybkozłączek i te są bardzo blisko siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak blisko? moze jednak...

Na tyle blisko że 10/13 ocierają lekko o siebie, ale wchodzą.

 

NP:

 

10/13 na blok EK-NB S-MAX wchodzą i zostaje między nimi około 2mm przerwy

 

10/16 Już nie wchodzą na ten sam blok.

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tyle blisko że 10/13 ocierają lekko o siebie, ale wchodzą.

 

NP:

 

10/13 na blok EK-NB S-MAX wchodzą i zostaje między nimi około 2mm przerwy

 

10/16 Już nie wchodzą na ten sam blok.

aha... czyli marzenie o 10/16 prysnelo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety... :sad: sam o nich myślałem.

mysle nad wymiana zlaczek w ukladzie, no i sie zastanawiam pomiedzy DD PerfectSeal NK14 - wtedy Tygon 11,2/15,9, albo na skrecane i wezyk pozostaje bez zmian (Feser 10/13). Ktore zlaczki sa lepsze - Feser czy Koolance? chcialbym rowniez wiedziec dlaczego tak uwazacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle nad wymiana zlaczek w ukladzie, no i sie zastanawiam pomiedzy DD PerfectSeal NK14 - wtedy Tygon 11,2/15,9, albo na skrecane i wezyk pozostaje bez zmian (Feser 10/13). Ktore zlaczki sa lepsze - Feser czy Koolance? chcialbym rowniez wiedziec dlaczego tak uwazacie :)

DD PerfectSeal NK14 ogólnie spoko złączki ale nie polecam. Bez zacisków na wąż można nabawić się wycieków i sam tego doświadczyłem :blink: polecam właśnie koolance lub F1, kwestia gustu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nk14 i 11.2mm to dość trudny temat ;> Już lepiej coś z pokroju nk12 hig flow typu d-tek swiftech na ten wąż.

 

Koolance czy feser - obie złączki są bdb tu już kwestia gustu co Ci sie podoba.

czy ja wiem czy trudny... D-tek hi-flow ma 14mm w najszerszym punkcie i przechodzi przy wezu 10/13. co prawda trzeba sie troche nagimnastykowac, ale da rade. swifa nie bardzo chcem, bo nie ma wyzlobienia pod oring, i jakos brzydko wyglada, a d-tekowych nie moge nigdzie znalezc, a placic 2x tyle za paczke zamawiajac zza granicy, jakos nie bardzo chce.

 

DD PerfectSeal NK14 ogólnie spoko złączki ale nie polecam. Bez zacisków na wąż można nabawić się wycieków i sam tego doświadczyłem :blink: polecam właśnie koolance lub F1, kwestia gustu :wink:

a pisza ze wycieki na tej zlaczce to zadkosc... hmm... pewnie wciagne feserki, bo zawsze to troche taniej, a do tego sa 45* wiec moga sie przydac :) martwi mnie tylko jak to bedzie wygladac, ze wszedzie beda szybkozlaczki fesera, a na grafie choinki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DD PerfectSeal NK14 ogólnie spoko złączki ale nie polecam. Bez zacisków na wąż można nabawić się wycieków i sam tego doświadczyłem :blink: polecam właśnie koolance lub F1, kwestia gustu :wink:

miałem tą złączkę na Tygonie 1/2ID i bez prolemu

ale ten wąż jest specyficzny, czytaj lepiący się

 

co do 10/16 F1 ... to może z kątówką 45 :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem tą złączkę na Tygonie 1/2ID i bez prolemu

ale ten wąż jest specyficzny, czytaj lepiący się

 

co do 10/16 F1 ... to może z kątówką 45 :unsure:

ale 45 to tylko 10/13 mamy... zostaloby tylko kombinowanie z 45 koolansem, ale nie wiem czy by do siebie pasowaly, a do tego zbyt duzy koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale 45 to tylko 10/13 mamy... zostaloby tylko kombinowanie z 45 koolansem, ale nie wiem czy by do siebie pasowaly, a do tego zbyt duzy koszt.

możesz kombinować z BP i ich 45 ... fajnie wygląda :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale 45 to tylko 10/13 mamy... zostaloby tylko kombinowanie z 45 koolansem, ale nie wiem czy by do siebie pasowaly, a do tego zbyt duzy koszt.

Poza tym Koolance 45 mają wewnętrzną średnicę tylko 6mm czyli kupa B-) zostają jedynie 45 BP mam 3 i są świetne :D

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...