Skocz do zawartości
Enzovelionn

Problem Z Hdd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Muszę się przyznać że nie użyłem opcji szukaj aby poszukać podobnego tematu ale goni mnie mój "twardziel". Problem prawdopodobnie tkwi w dystku twardym. "Dolegliwości" jakie nękają mój komputer to:

 

Zwieszka komputera i trzykrotne piknięcie chyba twardego dysku. Pozostaje restart i gdy komputer chce wczytać dysk twardy wyskakuje aby sprawdzić pozycje "boot".

 

Ustawienia boot sequence:

1.HDD

2.CD/DVD

3.FLOPPY

 

Restartuje komputer kilka razy i znów działa i tak w kółko, ale kiedy windows mi się wczyta to pulpit i autostart jest taki jakbym pierwszy raz uruchomił windowsa po instalacji ale wszystkie sterowniki i programy są zainstalowane i działają poprawnie. Podczas ładowania pokazuje się nie wiem jak się to nazywa ale jest to urządzenie diagnostyczne HDD. Chyba się nazywa chckdisk i pokazuje aby sprawdzić dysk D wcisnąć przycisk i jest to zalecane. Raz uruchomiłem ten program i nie rozwiązał problemu. Mój dysk to bodajże seagate barracuda 7200.

 

Proszę o szybką pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon X2 64 4200+

GeForce 7600GT

2 x 1GB RAM Kingston 667

Fortron 550W

Seagate Barracuda 7600.g 250GB (ST3250824AS)

 

Co do płyty głównej to nie wiem jaka jest ale wyczytałem z niej takie coś:

MSI Socket AM2 N1996 MS-7260 K9N Neo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się dowiedziałem że moja siostra (czyt. laik komputerowy) wykasowała z dysku D folder o nazwie "System Volume Information" i to chyba jest problemem bo testowałem dysk HD Tune i nic nie wykazał. Czy usunięcie folderu "System Volume Information" ma tutaj znaczenie jeśli tak to proszę o podanie mi sposobu jak go odzyskać bądź utworzyć.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :D

 

P.S. A może pomoże próba naprawy windowsa z płytki?

Edytowane przez Torghal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...