Skocz do zawartości
heretic

Flashowanie Biosa Płyty Abit Ab9 Pro Aby Zamontować E8400 Na Fsb 1333

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pytanie dotyczące wersji biosu do Abit AB9 Pro obsługującej FSB1333.

 

Mam AB9 Pro.Ściągnąłem biosa w wersji 22. Zflashowałem Flashmenu ABUT UGURU , komp się zrestartował i został na kodzie postu: C1. Zresetowałem,odpalił bios na fabrycznych ustawieniach, czyli został zflashowany.Wlazłem do biosu/ocGuru/. Jeśli dobrze rozumię w polu wyboru strapu powinno widnieć 1333 a jednak tego nie ma. Tak samo było gdy flashowałem biosa do wersji 23.Mógłby mi któś podpowiedzieć jak to srobić skutecznie.

Pozdro

heretic1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle myslisz - obsluga 45nm w quadgt nie daje w biosie strapu 1333. nadal jest do wyboru 800 i 1066, a procek smialo idzie. wiec jesli abit wydal wreszcie bios do ab9 pro z obsluga 45nm, flashuj i smialo wrzucaj proca, musi trybic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle myslisz - obsluga 45nm w quadgt nie daje w biosie strapu 1333. nadal jest do wyboru 800 i 1066, a procek smialo idzie. wiec jesli abit wydal wreszcie bios do ab9 pro z obsluga 45nm, flashuj i smialo wrzucaj proca, musi trybic.

nie dam sobie ręki uciąć, ale zdaje mi się że gdzies widziałem zdjęcie takiej płyty gdize w polu wyboru był strap 1333.ale mogę się mylic.a co myslisz o tym kodzie postu C1 po zflashowaniu biosu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie dotyczące wersji biosu do Abit AB9 Pro obsługującej FSB1333.

 

Mam AB9 Pro.Ściągnąłem biosa w wersji 22. Zflashowałem Flashmenu ABUT UGURU , komp się zrestartował i został na kodzie postu: C1. Zresetowałem,odpalił bios na fabrycznych ustawieniach, czyli został zflashowany.Wlazłem do biosu/ocGuru/. Jeśli dobrze rozumię w polu wyboru strapu powinno widnieć 1333 a jednak tego nie ma. Tak samo było gdy flashowałem biosa do wersji 23.Mógłby mi któś podpowiedzieć jak to srobić skutecznie.

Pozdro

heretic1

 

Chyba to musi być bios w wersji beta 23 - bios 22 nie ma w specyfikacji obsługi 45nm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...