Skocz do zawartości
piterq1991

Blokowanie Gier Internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę zablokować bratu dostęp do gier internetowych m.in Counter Strike oraz Metin2.

Prosiła mnie o to mama gdyż brat całe dnie przesiaduje przed komputerem, w żaden sposób nie można go oderwać. Szukałem na googlach, ale nie wiele znalazłem. Proszę was o pomoc, chodzi również o to, żeby się nie zorientował iż jest to blokowane. Najlepiej gdyby nie mógł się podłączyć do serwera. Czytałem coś o blokowaniu portów lecz nie wiem za bardzo co i jak.

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porty możesz blokować w bezpośrednio w Windows. dla xp pro wchodzisz w Opcje internetowe->Na aktywnym połączeniu sieciowym klikasz prawym przyciskiem myszy (PPM)->zaznacz protokuł TCP/IP->Klik we właściwości->w zakładce ogóle masz na dole przycisk Zaawansowane - klikasz -> zakładka opcje -> zaznaczasz filtrowanie tcp/ip i klikasz we wlaściwości. teraz dodajesz sobie porty jakie mają być przepuszczane (czyli 80, 21, jakieś tam inne porty gg czy coś) i powinno pyrkać.

niestety w ten sposób nie utworzysz jakiś skomplikowanych reguł, ale zawsze lepsze to niż nic. Jeżeli masz firewalla, to możesz w nim zablokować niechciane porty.

 

pozdrawiam

m

 

ps. lepiej usuń z sygnaturki ten link, zanim polecą Ci procenty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...