Skocz do zawartości
piórko

Solidna Obudowa Do 150zl

Rekomendowane odpowiedzi

powinna byc: :)

- solidna, blacha od 0.8mm do 1.0mm,

- cicha, aby nie byla cala dziurawa,

- dobrze wentylowana, choc najbardziej zalezy mi na wentylu 12cm z przodu i tylu,

- porzadnie wykonczona (dobrze spasowane elementy),

- frontowe gniazda usb/audio najlepiej umiejscowione gdzies na sciance bocznej oraz zeby kabelki do podlaczania w/w gniazd nie byly porozwalane po calej obudowie,

 

co polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinna byc: :)

- solidna, blacha od 0.8mm do 1.0mm,

- cicha, aby nie byla cala dziurawa,

- dobrze wentylowana, choc najbardziej zalezy mi na wentylu 12cm z przodu i tylu,

- porzadnie wykonczona (dobrze spasowane elementy),

- frontowe gniazda usb/audio najlepiej umiejscowione gdzies na sciance bocznej oraz zeby kabelki do podlaczania w/w gniazd nie byly porozwalane po calej obudowie,

 

co polecicie?

Nie dodałeś jeszcze:Najlepiej z chlodzeniem wodnym,zintegrowana karta grafiki GTX280,no i najważniejsze żeby chlodziła piwo;];] myśle że za tą kase coś się znajdzie :damage_wall: wymiękam;];]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie tylko przekonac czy taka istnieje :)

a tak na powaznie znalazlem to: DG-01BD-U, krolowa pieknosci to ona nie jest, ale na wygladzie zewnetrznym mi nie zalezy.

a cos do 200zl co spelnia wymagania z pierwszego posta :) ???

Edytowane przez piórko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tego anteca - wentylacja super, a do tego cicha (przy wentylatorach ustawionych na najniższy poziom, co w zupełności wystarcza). Do tego ekstra wygląd i mnóstwo miejsca w środku (dobra sprawa z zasilaczem na dole). Jedynym mankamentem jest montowanie dysków na śrubach (w sumie najsolidniejsze rozwiaznie, ale troche niepraktyczne w tych czasach;). Mam w nim zamontowane 2 dyski i żdnych wibracji nie dostrzegam ;). O tym freezingu nic nie wiem także się nie wypowiadam, ale chyba jednak antec to jednak wyrobiona marka.

Edytowane przez jacu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"no i se" kupilem szefa BX-01B-B-B :D kosztowal on mnie 200zl + wysylka

Jakby wstawic inny montaz dyskow twardych to obudowa bylaby idealna :)

dzieki za opinie :)

Edytowane przez piórko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...