Skocz do zawartości
CriXu

Zakup Pamieci 4gb Do Hp Pavilion Dv6285eu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam 2 pytanka na ktore nie potrafie znalesc odpowiedzi... Posiadam laptopa HP Pavilion dv6285eu wraz z 1GB pamieci (2x 512MB) ale zastanawiam sie nad zmiana na 2x2GB (4GB) ale niestety po sprawdzeniu informacji na stronie producenta jest napisane ze max jaki mozna zamontowac to 2GB. Problem w tym ze ta informacja jest tam od 2 lat, a ja calkiem niedawno zmienilem bios w lapku i tak sie zastanawiam czy po tej zmianie biosu na najnowszy bede mogl zamontowac 4GB pamieci... Czy ktos wie jak to mozna sprawdzic?? czy jest jakis program ktory sprawdzi ile mozna zamontowac maxymalnie pamieci?????

 

 

oraz drugie pytanko... mam problem z czytnikiem DVD, czesto sam bez przyczyn sie otwiera, i bardzo ciezko czyta plyty :/ no i rowniez zastanawiam sie nad wymiana czytnika DVD. Czy ktos moglby mi napisac czy dam rade zmienic czytnik sam??? czy do tego jest potrzebny jakis fachowiec... Dodam tylko ze mam wiele doswiadczen ze sprzetem PC ale desktopami, w laptopach poza dyskiem twardym HDD oraz pamieciami nigdy niczego wiecej nie wymontowywalem...

 

Ps. oraz czy strace gwarancje po wymontowaniu napedy??? oczywiscie jak bede wysylal do serwisu wsadze ten stary... chodzi mi tylko o naruszenie srubek, czy moge od tak sobie go rozkrecic...

 

prosze o odpowiedz. Dziekuje

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...