Skocz do zawartości
Igimura

Jaki Telewizor Lcd Pod Komputer?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie do użytkowników telewizorów LCD: szukam telewizora LCD 37"-42" który będzie się najlepiej sprawował do podłączenia pod komputer. Musi być Full HD, 100Hz, dobry kontrast i odpowiedni czas reakcji. Ogólnie najlepszy pod komputer.

Myślałem nad takimi modelami:

- LE37A656

- LC-42RD2E

- LC-42X20E ale bez 100Hz

Może są lepsze i w dobrych cenach. Polećcie coś.

Edytowane przez Igimura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczesliwym posiadaczem jednego z najlepszych tv (przynajmniej nie ktorzy tak sadza ;) ) Toshiba 32R3500P. Tv jest 100Hz ale nie jest FullHD ale to nie jest jego wada ;) obraz z kompa jest zajefajny... zarowno jak jest podlaczony poprzez hdmi jak i d-sub. A ztych modeli co ty podales to chyba jednak bedzie nalepszy sharp LC-42RD2E (on tez nie jest FullHD ;) )

Sam chcialem go kupic (wersje 32"), tyle ze wtedy jak kupowalem tv on byl troche drogi :mur: no i wybralem toshibe i nie zaluje :D

Edytowane przez Proofit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Toshibę 42Z3030 (Regza) (Full HD, 100 Hz) od ponad pół roku i muszę powiedzieć że jeśli masz na tyle gotówki to bierz ten model naprawdę gorąca polecam obraz jak dla mnie ten TV ma rewelacyjny ( HD ) bo wiadomo że ze zwykłego SD cudów oczekiwać nie można przy czym obraz i tak jest lepszy niż w większośći pozostałych lcd podłączenie do kompa również nie sprawia problemów nie grałem dużo na tym TV oglądałem kilka filmów z kompa i nie było się do czego przyczepić smużenia w tym modelu nie ujrzałem być może jest ale moje oczy tego nie widzą :P kupiłem i nie żałuje być może w chwili obecnej są na rynku nowe i lepsze modele tego producenta ale nic na ich temat powiedzieć nie mogę bo nie bawiłem się tymi cackami :)

na pw wysłałem link do recki tego TV tam możesz dokładniej poczytać jak się sprawuję ta Tośka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposob chcesz to podlaczyc ale warto zwrocic uwage na to, czy TV ma wejscie D-SUB (VGA) lub DVI. O ile mi wiadomo dosyc czesto wystepuja rozne problemy przy polaczeniu przez HDMI (przede wszystkim nie zawsze mozna ustawic odpowiednia rozdzielczosc). Warto miec dodatkowa opcje na wszelki wypadek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi. Chyba zdecyduję się na SHARP 42'' LCDTV Full HD 4ms/DVB-T/100Hz LC-42XL2E.

Ma wszystko co potrzebuję - jest duży, FULL HD, 100Hz i ma wejście HDMI przez które podłącze się z karty graficznej (Asus HD4870).

Tylko teraz pozostaje mi pytanie czy obraz z komputera będzie się wyświetlał na nim bez zastrzeżeń. Jestem bardzo wymagającym użytkownikiem więc jak jakiś zgrzyt będzie to nie wiem co zrobię :rolleyes:

BTW są sklepy (zwykłe czy internetowe) gdzie można kupić TV i oddać jak się nie spodoba po paru dniach? :rolleyes:

Edytowane przez Igimura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach..

Mam Panasa TX32LZD85 obraz ideał, DVI ( komp ) HDMI ( TV ), rozdziałka idealna zero problemów z ustawieniem ( wręcz automat ) po prostu cud miód i orzeszki.

Popytaj się o możliwość prezentacji w domu i sam zobaczysz jak to będzie wyglądało, bo na wypożyczenie to wątpię żeby poszli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...