Skocz do zawartości
taichi69

Jbl Creature 2

Rekomendowane odpowiedzi

Sponsorowane testy nie robią na mnie wrażenia.

 

Wiem że wygląd nie ma znaczenia ale "głośników" w kształcie UFO nawet za darmo bym nie kupił.

Chyba nikt powyżej 15-lat nie postawiłby coś takiego na biurku obok monitora.

Ten pierwszy przeźroczysty zestaw wygląda fajnie, bardzo Mac-owo ale UFO to prawdziwa katastrofa.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa katastrofa to dla mnie stawianie duzych głosników za monitorem w odległosci 40cm od siebie, tak jak tutaj

Dołączona grafika

 

Mysle, ze jak ktos ma mało miejsca i kasy w kieszeni to właśnie zestaw JBL nie bedzie wcale zły, tymbardziej ze teraz taka promocja. Sam sobie wczoraj zamówiłem podobne 2.1 JBL Spot. Sprawdze je, a jak mi się nie spodobają to sprzedam, nie tracąc na tym.

Wcale bym ich nie przekreślał z tego powodu ze z zewnatrz sa plastikowe, moznaby powiedz ze JBL 2.0 Duet wygladają jeszcze bardziej smiesznie, jak zwykłe pierdziawki, ale mimo to potrafią zadziwić dźwiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza taka katastrofa jak na zdjęciu niż wszystkie UFO razem wzięte. Najgorzej rozstawione Solo 6/7 zagrają 5 klas lepiej od najlepiej rozstawionego statku kosmicznego. Trochę obiektywizmu i czystego rozsądku proponuję. A JBL 2.0 Duet tak zadziwiły mojego znajomego że sprzedał je po tygodniu i kupił Genius 2000x.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee.... freaker coś marudzisz jak stara baba ;)

 

Zgadzam się, że Solo lepiej zagrają od tych platikowych (aluminiowych?) potworków JBL 2.0 Duet. A poza tym RBEJ ma jakieś odniesienie w postaci opinii znajomego.

Edytowane przez Asturas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalby sie Woofer... http://www.max24.pl/produkt,1770729,creati...&pT=1031.20 moze te? szczerze to najbardziej pasuje mi kupic glosniki z tego sklepu.

Wolę wogóle nie mieć basu niż mieć taki jak w tych Creativach. Miałem już trzy zestawy z subem. W tym jeden znacznie lepszy niż I-trigue 3800. Wiem jedno. NIGDY więcej suba w komputerowych głośnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalby sie Woofer... http://www.max24.pl/produkt,1770729,creati...&pT=1031.20 moze te? szczerze to najbardziej pasuje mi kupic glosniki z tego sklepu.

 

Do czego mają właściwie być te głośniki? Bo jak do muzyki to tylko 2.0. Jak do filmów to 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do muzyki i do filmow:) Zakupilem laptopa HP 1060ew i potrzebowalbym dobra jakosc dzwieku, a jezeli chodzi o 5.1 to wydaje mi sie ze laptopy tego nie obsluguja (nie wiem nie znam sie). Nie jestem zbytnio za zakupem 2.0 poniewaz wydaje mi sie ze nie wykrzesze z tego sprzetu basu ktory jak najbardziej jest mi potrzebny... czy sie myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz odsłuchiwal muzyke głośno, to nawet przytoczonym wyżej geniusom nie bedzie brakowac basu. Chociaż ja je mialem i szybko sprzedałem kupujac zestaw z subem. Z tej prostej przyczyny, ze głównie słucham cicho, siedzac przy komputerze. Duze głosniki mają charakterystyke zazwyczaj taką, ze przy cichym bliskim odsłuchu brzmią kiepsko, niskich tonów prawie zero, dlatego ja do swoich warunków wole 2.1. Ale creativów nie polecam, mialem kilka lat temu I-Trigue, troche inny model, ale uraz do tej firmy mi pozostał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej lepszy słaby bas i dobre średnie i wysokie niż dudniący plastikowy bas z komputerowych subów, który zakłóca całe pasmo i nic nie słychać oprócz niego. Do 250zł nie kupisz żadnego dobrego zestawu 2.1. Syf i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te hardman kardon nie muszą być wcale takie złe , jest kilka filmików na jutubie ,wtedy kiedy kosztowały 600 zł były nie opłacalne , ale za 200 pare złotych w vobisie kto wie

Ja je kiedys slyszalem w Saturnie, to bylem w szoku. Umialy naprawde fajnie zagrac. A poza tym, to gdzie one sa w Vobisie, bo nie moge znalezc.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 250zł nie kupisz żadnego dobrego zestawu 2.1. Syf i tyle.

No i to jest własnie twój obiektywizm RBEJ o którym pisał wyżej freaker ;) Wszystkie zestawy 2.1 za 250zł to syf, a microlab solo za 250 to juz wypas, tak? Słyszałeś wszystkie zestawy 2.1? Zreszta nawet jakbys słyszał to wyrocznią żadną nie jestes :P

W sprzęcie audio sa rózne potrzeby, i rózne oczekiwania. To tak, gdybym zadal pytanie jakie auto polecacie i czy Jeep wrangler to dobry wybór, a Ty wtedy wyskakujesz, że Jeep to syf, że jak mozna czyms takim jeżdzic, przeciez on ma w środku plastikowy kokpit! jedyny słyszny wybór to mercedes bo jest szybki, wygodny, ma skórzaną tapicerke i deske rozdzelczą wykonczoną drewnem.

A ja człowieku moze potrzebuje auto żeby jezdzic po bezdrożach w bieszczadach, wiec na co mi merc sie pytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...