Skocz do zawartości
racegrid

Tani Tv 32/37 Cale - Fullhd

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak ten Samsung, ale zamierzam się przejść do jakiegoś dużego marketu. Sam przymierzam się do kupna jakiegoś tv'ka, ale skłaniam się w kierunku funaia, którego sprawili sobie moi rodzice. Wątpię, by w tej cenie znalazło się coś godnego uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, jestem w czasie poszukiwania tv lcd. Kiedyś usłyszałem opinię żebym się wybrał do marketu i przetestował kilka tv obok siebie. To jest wielki błąd, sprzedawcy w marketach często wiedzą mniej niż Ty, telewizory nie są w ogóle optymalnie ustawione. Bardzo różnie jest ze sposobami podłączenia odbiorników z nadajnikami obrazu. Przewód HDMI a SCART (popularne euro) robi WIELKĄ różnicę. Nieraz kilka tv podpięte jest przez hdmi a dla jednego juz nie wystarczy gniazd i podłączenie jest inne. Dobrze gdy sprzedawca Cię o tym uprzedzi, gorzej jeżeli nie.

Polecam forum http://hdtv.com.pl/ jeżeli dodatkowo wykupisz u nich abonament będziesz miał dostęp do testów. Może warto, ja już się zdecydowałem, kupuję w następnym tygodniu. Udanych zakupów tobie i innym życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam samsunga A656 i moge go smialo polecic, tez stalem miedzy wyborem - na poczatku - 551 32 az doszedlem do 40`tki A655 :D ale zadecydowaly akurat wymiary ze tylko a656 32 wejdzie. Oba chyba sa na matrcy S-PVA, nie wiem czy na 100% w wersji 551 ale chyba tez / kolor 8 bit (37 i wiecej 10 bit ) / czas reakcji 6ms (rzeczywisty - gdzies na zagranicznym forum podane ) - na nalepce jest niby 5ms lub 4ms. TV (model 656) o wielkosci 37 cali posiadaja jakas inna matryce, nie jest to S-PVA. Dobre katy widzenia, 4 wejscia hdmi, usb - choc aparatow nie che mi rozpoznac (canon a590is oraz eos350d :/ ), polepszanie obrazu, w miare szybko sie uruchamia, w miare szybkie przelaczanie kanalow tv, dotykowe boczne przyciski i wiele innych plusow i mniejszych minusów - czas leciec spac...

 

Jezeli bym dziś jeszcze raz wybierał byl by to ponownie ten sam TV - samsung a656

Edytowane przez Olson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolega chcę zakupić TV LCD 37 cali ma do dyspozycji kwotę 2,5k zł oraz sklep maximedia.pl i tu zwracam się do userów co posiadają w domu TV LCD 37 calowe o doradzenie konkretnego modelu, z mojej strony polecałem mu taki oto model: SAMSUNG LE 37A656 tylko cena bardzo przekracza budżet, jest model niżej SAMSUNG LE 37A551 tylko nie wiem jak on się ma do tego wcześniejszego modelu. Kumpel natomiast chciał kupić takie coś Panasonic tx-37lx85

 

Jeszcze nam wpadł w oko model SHARP LC 37X20E warto ? a może coś jeszcze innego. Wiem że takich tematów jest cała masa ale z miesiąca na miesiąc dane modele tanieją i w sumie nie wiem co wybrać do danej kwoty. Zakup jakoś w przyszłym tygodniu.

 

Do czego będzie kumpel wykorzystywał TV więc tak HD tylko przez lapa, kablówka, kiedyś dekoder HD

Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...