Skocz do zawartości
Exeqtor

Montowanie Sprzętu W Obudowie Tracer Elegant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wpadła w moje ręce taka obudowa TRACER ELEGANT TRO-423 Desktop 4Life Advance .

Pomimo informacji że jest instrukcja - zamiast niej jest tylko świstek papieru z ogólną informacją dotyczącą użytkowania obudów.

 

Czy ktoś posiada taką obudowę i może mi wyjaśnić jak zamontować w niej napędy 5,25" ? Do obudowy są dołączone plastikowe prowadnice, ale przy ich wykorzystaniu nie idzie wcisnąć w odpowiednie miejsce napędu. Próbowałem już nawet na siłę ale nic z tego - napęd wszedł do połowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, Wygląda, że nikt nie ma tej obudowy. Za tą cenę prezentuje się nawet nieźle pomimo tego, że front ma plastikowy.

Chyba będę musiał użyć młotka do zamontowania napędu :-)

 

P.S. Sprawa nieaktualna. Wystarczyło użyć młotka , przygiąć zbyt mocno odstające blaszki do wprowadzania prowadnic w obudowie i napęd wszedł ładnie bez problemów :-)

Edytowane przez Exeqtor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, Wygląda, że nikt nie ma tej obudowy. Za tą cenę prezentuje się nawet nieźle pomimo tego, że front ma plastikowy.

Chyba będę musiał użyć młotka do zamontowania napędu :-)

 

P.S. Sprawa nieaktualna. Wystarczyło użyć młotka , przygiąć zbyt mocno odstające blaszki do wprowadzania prowadnic w obudowie i napęd wszedł ładnie bez problemów :-)

I jak się sprawuje obudowa ?

 

Mógłbyś napisać coś więcej o niej ?

 

A przede wszystkim mógłbyś wrzucić parę fotek ? (ze środka głównie) ?

 

Ciekawa obudowa a już szczególnie za te cenę... <_<

 

P.S. Wejdzie tam np. dodatkowa karta grafiki "normalna" ? tzn. czy musi być niskoprofilowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od świeże temat

 

również dołączę do prośby o fotki z wew/ i zew/

 

wszczególności czy możliwość jest montażu 3 dysków twardych z opisów wynika że jedynie są 2 wew sloty 3.5cala

i interesuje mnie też aspekt montażu napędów 5,25 bo w opisach jest wzmianka o dwóch zew a w jednym ze sklepów że istnieje jeszcze możliwość montażu 5,25 slim również (ukrytego) ale gdzie za zaślepka na dole ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...