Skocz do zawartości
Bubby

Jak zainstalować USB2.0 w WinXP??

Rekomendowane odpowiedzi

W Menadżerze Urządeń ciągle wyświelta :?: przy "kontrolerze magistrali szegegowej (USB)".

 

W instrukcji mobo napisali aby wejść na stronę MicroShita poprzez link update w Starcie i wybrać instalację nowych sterowników. Problem w tym że po wyszukiwaniu wszelkich patchy i sterów nie ma tam żadnych sterowników do USB. Ba, tam nie ma jakich kolwiek sterowników.

 

BTW mam już zainstalowany ServicePak1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zaisntaluj jeszcze raz 4in1 hyperion

nie wiem jak chcesz to zrobic 8O 8O on ma mobo na nforce 2!!!

Wracajac do tematu zanim zaczynasz instalowac drivery powinienes wrzucic SP1 dla XP ale to zazwyczaj nie dziala :? ja po prostu zassalem driverki do win 2k (albo mozesz uzyc te z plytki producenta, niema roznicy) i w katalogu glownym driverow do win2k masz katalog USB wybierasz w menedzeze urzadzen "podaj lokalizacje sterownika" podajez sciezke do tegoz katalogu (x:win2kUSB) i wszycho smiga jak nalezy :) (sprawdzone!!!)

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zaisntaluj jeszcze raz 4in1 hyperion

nie wiem jak chcesz to zrobic 8O 8O on ma mobo na nforce 2!!!

Wracajac do tematu zanim zaczynasz instalowac drivery powinienes wrzucic SP1 dla XP ale to zazwyczaj nie dziala :? ja po prostu zassalem driverki do win 2k (albo mozesz uzyc te z plytki producenta, niema roznicy) i w katalogu glownym driverow do win2k masz katalog USB wybierasz w menedzeze urzadzen "podaj lokalizacje sterownika" podajez sciezke do tegoz katalogu (x:win2kUSB) i wszycho smiga jak nalezy :) (sprawdzone!!!)

pozdrav

Lagier

Niestety nie mam CD z Win2000 i nie bardzo wiem z kąd mam ją wźąć. Nie znam nikogo kto miał by Win2000 wydane po premierze USB 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zaisntaluj jeszcze raz 4in1 hyperion

nie wiem jak chcesz to zrobic 8O 8O on ma mobo na nforce 2!!!

Wracajac do tematu zanim zaczynasz instalowac drivery powinienes wrzucic SP1 dla XP ale to zazwyczaj nie dziala :? ja po prostu zassalem driverki do win 2k (albo mozesz uzyc te z plytki producenta, niema roznicy) i w katalogu glownym driverow do win2k masz katalog USB wybierasz w menedzeze urzadzen "podaj lokalizacje sterownika" podajez sciezke do tegoz katalogu (x:win2kUSB) i wszycho smiga jak nalezy :) (sprawdzone!!!)

pozdrav

Lagier

Niestety nie mam CD z Win2000 i nie bardzo wiem z kąd mam ją wźąć. Nie znam nikogo kto miał by Win2000 wydane po premierze USB 2.0

przeciez napisalem "drivery do win2k"!! chyba logiczne ze chodzi o chipset drivers no ale wytlumacze ci jeszcze raz nie chodzi mi o cd z winem 2000 tylko o plytke producenta ktora dostales z EPOXem tam masz katalog driverswin2kusb i to z niego trza instalnac drivery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...