Skocz do zawartości
PabloWRz

Do Jakiej Wartosci Musze Podkrecic Mojego Athlona X2 4400+ (2,3ghz) Aby Nie Spowalnial Gf'a 9800gt?

Rekomendowane odpowiedzi

sęk w tym, że na tej mobo musiałbyś trafić ultra selekta, który idzie na 1,325V do powiedzmy 3,2 :P Więc za jakisz czas zmienisz proca i mobo ;)

M2N4-SLI z najnowszym bios (beta) teoretycznie obsługuje

Brisbane X2 6000+ (DO) czyli można będzie kupić "selekta" fabrycznego 3.1 GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy to oznacza, że ja mam jakiegoś selekta? Mój Brisbane G1 robi ze standardowych 2,1Ghz (4000+) @ 3,1Ghz full stabilne na napięciu default (bodajże 1,33V), poniżej załączam screen jako dowód.

 

Myślę, że pójdzie spokojnie 3,2Ghz pod dodaniu napięcia, ale muszę zmienić paste pod chłodzeniem bo teraz jakaś biała silikonowa jest no i czapke (IHS) przydałoby się zdjąć, gdyż jak widać temperatury na rdzeniach różnią się o prawie 10 stopni (prawdopodobnie krzywo nałożony heatspreader).

 

Dołączona grafika

 

Przydałoby się tez wymienić zasilacz, bo jak widać napięcie skacze (na lini 12V)

 

Pozdro

Edytowane przez KamilSWAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak slepy jestem a co do kupna w pozniejszym czasie szybszego procka to mialem na mysli np 5600+ 2.9GHz 65W przeciez on chyba takiego samego napieca potrzebuje co moj sprawdze u kumpla bo on taki ma wlasnie:)

Edytowane przez PabloWRz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...