Skocz do zawartości
jezol

Hp Dv6640ew A Napisy W Filmach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na laptopie napisy sa zasloniete filmem. Nie wiem co jest grane. Laptopa mam od roku i zawsze tak bylo. Jakos mi to nie przeszkadzalo ale teraz sprzedalem stacjonarke i laptop to jedyny komp. Mam systen windows xp prof.

 

Wsumie wydaje mi sie ze inny steronik od grafiki by cos pomogl. Obecnie mam 165.01

 

Ma ktos moze jakis nowszy sterownik. W internecie trudno znalesc sterownik pod GF 8400MGS pod widnowsa xp.

Edytowane przez jezol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na stacjonarnym kompie mialem te same kodeki i wszystko dzialalo. Filmy otwieram przez allplayera. W nim zaawsze kodeki sciagam przez opcje Live Update. K-lite naprawia problem ale napisy sie otwieraja przez jakis dodatkowy program, i wtedy nie idzie sobie dopasowac napisow jesli sa jakies opoznienia. DLatego chcialbym zeby napisy normalnie sie otwieraly przez allplayera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie możesz porównywać stacjonarnego do laptopa bo na pewno karty graficzne są inne.

a to od ich architektury zależy jak zachowują się kodeki.

jak to mówią diabeł tkwi w szczególach ;)

 

poza tym musisz wejść w konfigurację tego kodeka - DirectVobSub - i zmienić w 3 zakładce hide subtitles

lub szukać innych poprawnie działających na twojej maszynie. Często ten sam projekt w innej wersji działa, albo przestaje.

również proponuję przetestować inne wersje allplayer - on też ma swoje chumory(stary poczciwy vplayer prawdę Ci powie ;) )

 

http://www.cccp-project.net/

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą kartę graficzną na lapku ale za to system Vistę. Ale odtwarzam przez Real i napisy są normalnie. Może zmień odtwarzacz do filmów.

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...