Skocz do zawartości
irnlng

Vietcong

Rekomendowane odpowiedzi

Ledwo zacząłem grać i już utknąłem, może mi ktoś objaśnic co mam teraz zrobić? Łaże, wszędzie ciemno, latarka ledwie świeci, czasem flara poświeci a ja nie wiem gdzie dalej iść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde.... podali na stronie zalecane wymagania 700 mhz no i ogólnie nie za wysoka reszta... a u mnie na  

800 mhz 512 mb ramu i radku 9000 128 mb nie da się grać, do bani takie podawanie zalecanych wymagań skoro zamiast gry jest klatkowanie :(

Mam dla ciebie radę... zrób se reinstalke systemu

i 2 rada... te wymagania są minimalne, także ustawienia gry (grafika, dźwięk) raczej też powinny być na minimum ustawione.

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biegaj i strzelaj;)

chodzi o napad na baze na poczatku gry? musisz dojsc do bramy, gdzie stoi szef, posluchac go, pokrecic sie troche i przyjdzie gosc od karabinu maszynowego i ja otworzy. wtedy tam leciec i strzelac.

 

mi sie zacial w drzwiach szef jak mial mi pokazac bunkier i musialem go zabic, bo utknal na dobre. Pelno bugow w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie jak z patchem? bo pelno bledow w grze.

to znaczy jest patch 1.01, ale nie moge znalezc "patcha" do patcha. Czy 1.01 poprawia bledy z goscmi w scianach, zacinajacych sie jak im ktos stanie na drofdze i skaczacych przy przy pniach bez sensu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biegaj i strzelaj;)

chodzi o napad na baze na poczatku gry? musisz dojsc do bramy, gdzie stoi szef, posluchac go, pokrecic sie troche i przyjdzie gosc od karabinu maszynowego i ja otworzy. wtedy tam leciec i strzelac.

Tak też zrobiłem, tam wszyscy martwi... A tutaj dalej nic sie nie dzieje! :(

 

mi sie zacial w drzwiach szef jak mial mi pokazac bunkier i musialem go zabic, bo utknal na dobre. Pelno bugow w tej grze.

Zaraz za tą bramą jest ścieżka w lewo, na jej końcu jest furtka i tam też stoi żołnierz. Jak wejdzie za toba twoja ekipa to bądź mądry i sie wycofaj. Musialem aż trainera użyć, żeby mieć nielimitowane życie (wtedy oni też to mają), postrzelać do nich i jakoś sie wycofać... Ale faktycznie gra ma sporo błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załozyłem juz topic ale tutaj jest wiecej osub wiec moze mi ktos z tad pomoze potrzebuje sejwa do Vietconga jezeli by był ktos uprzejmy mugł by mi moze przesłac zaciołem sie w misji gdzie zaczyna sie w nocy i chodidzi po pas w wodzie z góry dziękuje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dalem sie nabrac i nie szukalem najprostrzych rozwiazan. SPora czesc przeszedlem po ciemku. :D Przynajmniej opanowalem technike orientacji za pomoca kompasa i wyciagnietej giwery:)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże. U mnie jest 8-12 klatek na sekundę! :(

Czy mam detale na max, czy na min, to i tak się tnie jak cholera.

 

Napisali, że wymagania to min: P3 500, zalecane zaś P3 700Mhz!

To ja nie rozumiem, czemu u mnie w ogóle grać się nie da???

Nie wymagam 50FPS. Ale żeby chociaż te 20-25 było! :(

 

Czy ktoś o podobnym konfigu do mojego tez zauważył taki slideshow???

 

Co można zrobic, żeby trochę lepiej to chodziło???

 

Stery mam Via Hyperion 4.47, Catalysty 3.4, bez AA, Bez Aniso... w 1024x768...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry do śmieszne sa takie z paskiem życia...no ale cóz jeżeli to ma być kilmatyczna strzelanka to ok.

 

A teraz może ktoś mi pomoże Czasami goście zmniejszaja sie do wielkości biegających plecaków :). Naprawde nie ma ciała tylko dame posuwające plecaki.

 

Nie wiem co sie dzieje

 

A i jeszcze jedno rozumiem ze podczas walki trudno trafić stres i te zeczy ale kurcze stoje od żółtka 2 metry ładuje mu cały magazynek a on spiepsza ...do [gluteus maximus]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według jego wskazań przy max ustawieniach + 6xAA i 16x ANISO mam od 50 do 70 klatek np. w trakcie strzelaniny w dżungli.

Nie wiem czy to dużo czy mało ale gra jest płynna.

tylko w jakiej rozdzialce???? bo ja chcialem pograc w 1600x1200 6xFSAA 16xaniso i mialem 25 klatek w obozie czasami, zmniejszylem FSAA do x4 i teraz juz jest ok, w obozie ok 35 w lesie mam ok 45-50klatek (1600x1200)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gierka ma niezły klimat, a jak grasz na najtrudniejszym poziomie to gierka nie ma równych. Mnie osobiście zaskakują opinie na temat AI, podobno jest do ****. Jak ja grałem, to przeciwnicy potrafili się spokojnie zaczaić, poczekać aż mój oddział przejdzie dalej i zaatakować dopiero od tyłu !! Jak dla mnie wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to strasznie z[gluteus maximus]ny MP ! Gdy qmpel ma sie do mnie podlaczac w Lanie, to ma dzwiek taki jakby bylo zajete w telefonie i d00pa koniec gry! Od czasu do czasu zamiast ludzi pelzaja mi po ziemi ich same ekwipunki! Na dodatek gra sie czasami dupczy i nie moge nikogo rozwalic - pakuje w niego nonstop, a tu d00pa! Nawet szramy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skonczylem te gre, jest super ale ma jeden feler. Niezaleznie czy wybierze sie rozdzielczosc 1024x768 czy 1280x1024 chodzi tak samo kiepsko, da sie grac ale momentami jest tragicznie. Z tym Czesi dali ciala, nie dopracowali gry. Udalo im sie jednak stworzyc niesamowity klimat i za to wielkie brawa dla nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszłem grę na normalu i musze powiedziec jedno:

 

TA GRA JEST SUPER....bawiłem sie tak dobrze jak przy MEDAL OF HONOR-allied assault i Spearheadzie a momentami nawet lepiej

 

---plusy---

 

+ gra ma swietny klimat

+ zawiera duzą bazę informacji na temat wojny

+ ładnie dopracowane modele broni i dosyć dobrze dopracowane modele postaci

+ dosyć wiernie oddana roślinnosc tamtych rejonów (choc sama grafika otoczenia jest "średnia" jak na dzisiejsze czasy")

+ swietne momentami zachowanie kumpli z drużyny, jak np przechodzą nad powalonymi drzewmi lekko podnosząc nogę lub przeskakując przez zwalony grubszy pień, jak krzyczą gdy kończy im się amunicja, potrafią też pomagać...warto zapoznac sie z klawiszologią , kolesie z druzyny czasami potrafią być pomocni-zwłaszcza POITNMEN i MEDIC..

+ bardzo duzo broni ..mozna uzywac broni przeciwnika taki kałach to w pewnym etapie gry bardzo dobra sprawa, koneserom polecam dubeltówkę na niedzwiadki ...z bliska kasuje od razu

+ fajna muza

+ ciekawe zróznicowane misje, nie sposób się znudzić...niektóre misje bardzo trudne (grałem na normalu a i tak było trudno)

 

----minusy----

 

- kiepski w sensie wydajnosciowym engine , na moim sprzęcie(ponizej) chodzi w miarę ale widac ze jak na to co oferuje graficznie ta gra mogłobybyc lepiej

- momentami bardzo trudna gra

- strzelanie z granatnika moglobybyc lepiej rozwiązane..jakos nie czuc gdzie się strzela ...o ile dobrze pamietam podobnie jest z granatami

 

P.S...w ostatniej misji są czołgi...wyglądają super..zarówno obiekty jak i tekstury, aha... uzywajcie latarki w tunelach...niektórzy z moich znajomych nie wiedzieli ze jest latarka i próbowali przejsc tunele bez 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem więcej - gdyby ukazała sie w Polsce kupiłbym legala;

mp jest super - gram na jednej mapie od kwietnia i jeszcze mnie to bawi

pozdr

vietcong rulez

p.s. aż dziw, że tak przeszła bez echa i rozgłosu należnego

p.s.s. czesi skurczykonie potrafią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w nią trochę grałem ale niespodobała mi się szczególnie, może dlatego że przedtem łyknołem wietnama który mnie już znudził tymi dzunglami w kótrych nic kompletnie niewidać. Wywaliłem grę kiedy któryś tam raz z rzędu wrypałem się w pułapkę z kolcami.

 

Tak sobie myślę że fajniejsze by to było jakby zrobić z tego coś na styl Jaged Aliance :) taką taktyczną, skradankę w rzucie iz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedzcie mi jak dziala wam MP bo mi nie dziala w ogole :/ poza tym jak chce wgrac patcha obojetnie 1.2 czy 1.3 to pisze mi, ze jest kicha :/ orginalu niestety nie mam, bo w Polsce chyba nawet nie wyszedl co nie? Z reszta :/ za taki MP bubel bym 100zl nie zaplacil! Przykro mowic ale tragedia... poza tym mam bug, ze jak strzelam do goscia to nic mu sie nie dzieje - wczoraj wsadzilem mu lufe w dupe, strzelalem caly magazynek i nic!!! :/ katastrofa... tak wiec co z tymi patchami? :D

 

pozdr

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie MP smiga calkiem niezle. musi byc bardzo dobry serwer i ping ponizej 100 wtedy wszystko jest super, inaczej rozne takie farmazony wychodza jak wyzej bylo opisane.

 

ogolnie multi dobre, gdyby dopracowali strzelanie jak w CS, to gra by powalala na kolana..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym ze czasami postacie wygladaja jak "kadlubki" bez nog i glowy tylko sam tulw poruszajacy sie po dzungli. Myslalem ze to cos ze sterami pod radka nie tak ale wczoraj zmienilem radka na gf4 i takie textury nadal sa choc troche zadziej :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...