Skocz do zawartości
fallenDaffy

Sennheiser Pc 161

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar zakupic sobie sluchawki do gier. Raczej wolalbym zeby mialy juz mikrofon. Przegladalem obszerny watek na temat sluchawek ale jest tam tak wiele roznych opini i trudno doszukac sie tego co by mi najbardziej odpowiadalo. Obecnie uzywam LOGITECH Digital Precision PC Gaming ale powoli zaczyna mi szwankowac kabel w sluchawce i musialem je rozbierac zeby oba kanaly mi zaczely dzialac. Ogolnie nie narzekam na nie ale czasem brakuje mi w nich bassu. Na nowe sluchawki chcialbym wydac tak do 400zl. Posrod wielu polecanych sluchawek w oko wpadly mi te wspomniane w temacie. W jakiejs wyszukiwarce cen produktow widizalem je juz za okolo 290zl i tutaj moje pytanie czy warto kupic te sluchawki (glownie do grania, czasem jakiejs muzyki posluchac ale glownie robie to na kolumnach) czy tez za ta cene lub kilka zlotych mniej czy wiecej mozna kupic cos bardziej odpowiedniejszego dla mnie. Czesc osob moze powiedizec zeby pojechal do MM i posluchal sobie muzyki na nich ale wydaje mi sie ze raczej trudno bedzie znalezc akurat ten czy tez podoby model rozpakowany i gotowy do uzycia. Wszystkim piszacym na temat z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrych słuchawek z mikrofonem w zasadzie nie ma, bez znaczenia w jakiej cenie. Najlepsze wyjście to jakieś dobre normalne słuchawki + mikrofon Zalman ZM-MIC1 dopinany do kabla.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie chodzi mi o jakies nadzwyczajne audiofilskie sluchawki, chodzi mi o sluchawki przeznaczone specjalnie dla graczy

no i czym by takie słuchawki dla graczy miały sie wyrozniac ? chyab tylko tym ze maja miec wbudowany mikrofon i być wygone.

czy sa wygodne to sam mozesz w sklepie sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i czym by takie słuchawki dla graczy miały sie wyrozniac ? chyab tylko tym ze maja miec wbudowany mikrofon i być wygone.

czy sa wygodne to sam mozesz w sklepie sprawdzic.

no z tego co wyczytalem i jak tez sie domyslam w takich sluchawkach odpowiednie dzwieki sa bardziej donosne inne nie, gdyz np taki wybuch granata przy mocno zbassowanych sluchawkach przeslonil by Ci wszystkie inne dzwieki jak np czyis krok za sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Sennheisera od paru miesięcy a poprzednio był ten Twój Logitech(2 sztuki) i Creative HS600, więc mogę je porównać.

Jak na mój słuch to jakość odtwarzania PC161 ma najlepszą aczkolwiek nie jest to aż tak duża różnica jak w cenie.

Natomiast jak porównamy jakość materiałów i wykonania - konkurenci zostają daleko w tyle.

Poprzednie słuchawki musiałem wyrzucić bo albo notorycznie urywały się kable(logitech) albo popękały plastiki przy nausznikach(logitech i creative). W sumie za tamte 3 słuchawki zapłaciłem tyle co za Sennheisera więc oszczędność miłem żadną a co zdrowia straciłem to moje.

Dla mnie jedyna wadą tego modelu są zbyt małe nauszniki, jak na moją głowę, przez co mają tendencję do zsuwania się przy gwałtowniejszym ruchu.

Dlatego przesiadam się na PC350.

Jak jesteś zainteresowany to mogę sprzedać za atrakcyjną cenę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk 3D zależy nie tyle od słuchawek a od tego czy karta muzyczna to potrafi.

Ja akurat mam SB X-Fi i powiem jedno - taki zestaw daje naprawdę super efekt , gdy pierwszy raz usłyszałem pomyślałem "bajka".

Słyszysz wszystko dookoła tak jakbyś był w środku akcji, a słuchając tylko w stereo dźwięk masz płaski, dobrze słychać tylko prawo/lewo , trochę z przodu , jeszcze mniej z tyłu i bardzo dużo ci ucieka.

Jeżeli tylko gra ma dźwięk wielokanałowy to na pewno to usłyszysz -kwestia ustawień.

W zasadzie gram tylko w counter strike. Wielokrotnie mnie podejrzewali o WH, widząc jak ja obracam się za gościem który sobie chodził np na piętrze niewidoczny za ściana i z tyłu. Nie mogli zrozumieć że go doskonale słyszę i próbuję zlokalizować gdzie jest i gdzie ewentualnie może sie pojawić i ja tam na niego czekam :)

 

Nie używam gg więc w razie czego tylko PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...