Skocz do zawartości
buziaczek

Blok Na Cpu I Mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem bloku na CPU gdyż mój zalman jakby nie dociskał całą powierzchnią bloku do procka. Po zdjęciu go z procka widać odciśniętą pastę tylko po bokach a na środku bloku już nie. Czy jest to wina bloku czy jego mocowania ? Jaki blok na core 2 duo polecicie w cenie do 150 zł wraz z przesyłką ? A i zastanawiałem się nad zwodowaniem mobo p5wdg2 ws pro. Czy zwodowanie samego chipsetu wystarczy bo oryginalne radiatory chłodzą chipset i coś po lewej stronie procka.

Pozdrawiam

Edytowane przez buziaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po zdjęciu go z procka widać odciśniętą pastę tylko po bokach a na środku bloku już nie.

Jaki blok i jaka pasta?

Ja mialem tak z Arctic Silver, po pol roku jak zdjolem ninje, bodajrze z Prescotta 2.8, tak ze wieki temu okazalo sie ze pasta jest na bokach tylko a na srodku woda... A nie dowierzalem Jonathanowi ze ta pasta czasem lubi wode posysac (zwlaszcza jak da sie jej za duzo), za sam sie przekonalem, pozniej na Ceramique bylo super i bez problemow. Teraz w sumie mam kompy nieco inne i uzywam STG-1. Sproboj cos w tym stylu delikatnie posmarowac na procu i przylozyc blok, potem zdjac i ocenic czy przylega czy nie... Ewentualnie na cienkiej warstwie tej pasty co masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apogee GT tez by byl spoko

Zajrzyj do dzialu gielda, Pewin sprzedaje taki za kolo 90pln, po fotkach wyglada na fabryczny kaplecik i idealny stan, nawet spod na lustro wypolerowany.

Blok czasem lepiej kupic uzywany z pewnego zrodla niz nowy wysylkowo w sklepie, przynajmniej wiesz i widzisz jaki ta sztuka ma spod, bardzo zadko, ale jednak jest jakies tam male prawdopodobienstwo ze trafisz jakas lipe.

W kazdym badz razie ja bym Polecal ten bloczek od Pewina, sam mialem go kupic, ale przypadkiem zauwazylem tanio D-Teka na allegro i jakos nie moglem sie powstrzymac zeby nie kliknac :)

D-Tek V1 w granicach 110-130 zl mozna kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zakupić nowy Prison Pro za 119zł z gwarą, który bije EK Supreme, lub nową Hydrę z gwarą 24m która jest wydajniejsza niż Apogee GT. No.... rabacik dla forumowicza też oczywiście będzie ;) Na chipset możesz zamontować Channela V3 za 79zł (taniej z rabatem ale to jest do utargowania ;) ) - domyślam się że mocowanie na haczyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...