Skocz do zawartości
Puchacz1

Otwórz Program Za Pomocą...

Rekomendowane odpowiedzi

problem jest taki, że jak próbuję wejść w któryś z dysków to wyświetla mi się "otwieranie za pomocą". Muszę wchodzić "innymi sposobami". Jak to przywrócić do stanu poprzedniego :).

 

problem nr.2 - a więc mam photoshopa ale w pewnym momencie go zepsułem. Chciałem więc odinstalować ale wcześniej usunąłem jego katalog. Teraz nie chce się zainstalować bo twierdzi, że już jest zainstalowany ( w panelu sterowania/dodaj usuń progr. jest ale nie chce się odinstalować). Domyślam się, że potrzebuje wyczyścić rejestr, tak ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest taki, że jak próbuję wejść w któryś z dysków to wyświetla mi się "otwieranie za pomocą". Muszę wchodzić "innymi sposobami". Jak to przywrócić do stanu poprzedniego :)

imho możesz mieć wirusa :)

wypróbuj kilka antywirusów, ale jeżeli złapałeś to samo co kilka osób które znam to ciężko Ci będzie z nim wygrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wirus, żeby zobaczyć ten autorun musisz wejść:

Start

Uruchom --> cmd

c:

attrib autorun.inf -s -h

 

Teraz możesz zobaczyć autoruna i usunąć go na każdym z dysków, oprócz tego musisz jakimś antywirem skasować jego pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogoogluj troche ;] też to miałem, rozwiązanie jest w wyszukiwarce. U mnie nawet po usunięciu wira, tak sie dyski otwierały xD. Trzeba było jakimś specjalnym programem coś zrobić. Pogoogluj to znajdziesz, mi to zajęło 15 minut

 

EDIT: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic943336.html no i masz. Kojarzy mi się program do naprawy tego COMBOFIX ;] .poczytaj co za rad udzielili na elektrodzie. Wirus przenosi sie przez pendriva ;p wyczyść go :)

Edytowane przez kubajew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wirusa udało mi się usunąć. Teraz tylko pozostaje problem photoshopa. usunąłem tym programem wpisy w rejestrze nt. photoshopa (tak mi się wydaje) ale program nadal zgłasza komunikat:

 

instalacja jest już uruchomiona instalować można tylko jeden produkt adobe w tym samym czasie. Przed rozpoczęciem instalacji programu Adobe Photoshop CS3 proszę dokończyć poprzednią instalacje

 

teraz pytanie jaką... :D. Bo ja żadnej innej wersji pp nie mam. Poradźcie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądam i nic nie widzę... ale zauważyłem, że gdy włączę setup.exe to włącza mi się proces msiexec który wtedy jest "podwójny". Wyczytałem gdzieś na google żeby go wyłączyć tylko nie wiem jak ponieważ jest on 'chroniony'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...