Skocz do zawartości
alCatraz

Quake Live

Rekomendowane odpowiedzi

To tak nie działa ;). Musisz po prostu obserwować topic i gdy ktoś da znać ze ma wolne invite'y walić do niego na PW. Unikajmy takich ogłoszeń na przyszłość ;).

 

Sorry że zaśmiecam ale czy mógłbym dostać zaproszenie na email: d3sert@o2.pl bardzo mi zależy zagrać w "Kłejka" :)

Trudno spojrzeć kilka postów wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się dzieją jakieś dziwne rzeczy inviatami?

Jak sie zarejestrowałem to od razu miałem 2 zaproszenia, wylogowałem się i jak sie zaraz zalogowałem to ich już nie miałem (pisało, ze nie mam żadnych zaproszeń). Dzisiaj włączam rano QL i widzę 2 zaproszenia, wysłałem do jednego kumpla i myślałem, że zostało mi jedno, a tu znowu wyskakuje, że nie mam żadnych zaproszeń :|

 

 

Też tak miałem. Bywa tak, że w ciągu dnia ID rozdaje nowe zaproszenia. A jak już jakieś mamy to te wcześniejsza znikają. Ja miałem tak, że jednego dnia rano miałem zapki, potem ich nie miałem, a wieczorem znów miałem. Może to też być jakiś błąd, bo co jak co, ale strona jest w Beta testach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie tak , ale teraz coś nie działa wyszukiwarka serwerów

U mnie to samo, raz działa raz nie...

 

Jak już mamy grać to z TSem, chyba że mało kto ma mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po wgraniu configa coś się pomieszało i od wczoraj nie mogę w ogóle wbić na żaden serwer. Jest tylko czarny ekran i nic. Tak jakby w ogóle gra nie chciała się załadować. Coś tam musiałem nakombinować za bardzo. Potem spróbuje odinstalować wszystko i usunąć konfig z katalogu ID na HDD. Może pomoże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery na haslo, czy tez rcon - imho nierealne, nie na tym sie ma ta gra opierac :)

jest za to opcja zajac caly serw tdm (potrzeba 8 graczy i 2 spec) lub caly serw ctf, nie wiem jednak jak tam ze slotami.

co do cfg z q3 to wiecej psuja niz dobrego robia, ja sobie oddzielnie robilem cfg do ql. wlasciwie to za duzo zabawy nie ma, ale to i lepiej :D

mam dwa cfg, i na obu gra mi sie TAK SAMO dobrze, jeden to maxymalnie okrojony rozjasniony cfg, drugi full detale itp

naprawde mam wrazenie ze cfg tu nie ma takiego znaczenie, warto jednak posiedziec nad ustawieniami myszy :) i ustawieniami modeli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By now everyone has seen the subtle announcement ;) of what we're calling a "Crash Test." The purpose of this is to stress test the back-end hardware and software running QUAKE LIVE. We understand that this is in the middle of the afternoon for anyone in the U.S.'s Mountain, Central and Eastern time zones (hopefully lunch for those on the west coast). The time of this stress test was chosen because it is currently the time window of our daily user peak (yes, that is when we have the highest player traffic on the site). We'll try to vary the times of future tests, but for things like this, we've got to go with the numbers we see. If you are able to participate, we'd simply like as many of you as possible to sign in and use quakelive.com as you would expect to. Play games, chat with friends, check stats, look at the leader boards, review match summaries, etc.

 

In order to increase the number of people available for this, on Monday we're going to be sending out our largest number of new beta invites ever - hopefully more than doubling our current active player base.

 

Also, likely on Monday (latest Tuesday), we'll be pushing an update with some fixes as well as a new arena. The new arena is called Trinity and was originally created for Clan Arena (qzca2), however it is proving to be a fun Duel and Team Deathmatch arena as well. It's the arena that some of you have seen in screenshots on the login page (with orange/blue stripes and numbers on the wall). We'd like feedback on this arena, but will only be making it available initially for 7-10 days, so make sure to play it a good bit and post your feedback next week.

 

Whether you play often or are just looking forward to helping on Wednesday, it will definitely be a good idea to check in later Monday and Tuesday in order to get the update (when it's released) so you don't have to wait when trying to help with the stress test on Wednesday.

 

Thanks, and we look forward to seeing as many of you as possible on Wednesday.

HEHE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Today we've also begun sending out many thousands of invites to people that provided us their email address through the beta sign-up on www.quakelive.com. Also, for those of you already in the beta, you now have 5 new invitations to send to friends (while supplies last).

Zaproszenia do rozdania - zapraszam na PW (w treści wiadomości proszę podać adres poczty, na którą ma zostać wysłane zaproszenie).

 

PS Nie gwarantuję, że wszystkie tutaj rozdam, ale to chyba nie problem - przy takich ilościach zaproszeń i testerów na forum ; >

A.

 

 

 

#EDIT

 

Poszło do:

* bielski

 

Pula dostępnych zaproszeń została wyczerpana.

Edytowane przez ADIHC1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 zaproszen czeka. Hmm teraz to sie wszyscy bez problemu zalapia.

 

marminho, KrzychuG, Ojcze Samotni - Wyslane i juz zaakceptowane. Sprawdz poczte.

ranger, szela - Wyslane, oczekuje na akceptacje.

 

Anyway Pool's Closed.

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...