Skocz do zawartości
alCatraz

Quake Live

Rekomendowane odpowiedzi

id ma poczucie humoru, crashtest planowany na jutro odbywa sie dzis :D strona ledwo smiga :D a najlepszy jest text " practice with crash" :D

 

EDIT: juz lepiej jest :D

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki jeszcze raz ;)

 

Czy ktos z was gra na neostradzie ?

Jakie pingi itd itp ?

 

Ja mam neo 1mb - pingi do 60-70. Jednak najbardziej mnie denerwuje systematyczna wtyka ktora pojawia sie na chwile, co chwile.

Pytalem chlopakow juz w grze, podobno tez tak maja - czy to chello czy to neo.

Jak to wyglada u was ?

 

ps moj nick w grze to slizoo

Edytowane przez ślizó

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki jeszcze raz ;)

 

Czy ktos z was gra na neostradzie ?

Jakie pingi itd itp ?

 

Ja mam neo 1mb - pingi do 60-70. Jednak najbardziej mnie denerwuje systematyczna wtyka ktora pojawia sie na chwile, co chwile.

Pytalem chlopakow juz w grze, podobno tez tak maja - czy to chello czy to neo.

Jak to wyglada u was ?

 

ps moj nick w grze to slizoo

Ja gram na neo i pingi niskie. Grałem na upc aster i innych krapach ale te łącza sie tylko do ściągania nadają... W moim przypadku neo najlepiej sie sprawuje jeżeli chodzi o granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie ? Panie moderatorze działu nie przesadzaj. COD 4: pingi od 30-50. Cs: pingi od 25-45 i Q3: pingi ok 50-60. To nie jest tak dużo. UPC 10 mbit. Co do strony to dzisiaj strasznie muliła, ale już jest lepiej

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko że takie pingi masz na neo 1mbit...

 

Mając neo 2 albo 6mbit pingi np w CS'ie są w granicach ~10-20 ;] (sam neo nie posiadam, żeby nie było ;) )

 

@DrSour

Dzięki za zapa :mrgreen: :)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając neo 2 albo 6mbit pingi np w CS'ie są w granicach ~10-20 ;] (sam neo nie posiadam, żeby nie było ;) )

Mhm... Akurat w neo najwazniejsza jest odleglosc od dslamu i jakosc kabli. Czyli jezeli masz 6mb, ale jestes 1,5km od dslamu to bedziesz mial o wiele wiekszy ping niz czlowiek na 512 znajdujacy sie w poblizu skrzynki. Za to w porzadnych kablowkach na koncentryku dopoki siec nie jest przeciazona i nie ma awarii na przewodach ping bedzie miod malina :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Invity do rozdania ;). Walić na PW.

Poważnie ? Panie moderatorze działu nie przesadzaj. COD 4: pingi od 30-50. Cs: pingi od 25-45 i Q3: pingi ok 50-60. To nie jest tak dużo. UPC 10 mbit. Co do strony to dzisiaj strasznie muliła, ale już jest lepiej

Napisałem bardzo ważne wyrażenie: "w moim przypadku". Miałem Aster 3/6Mb i tutaj pingi słabiutkie były w moim przypadku do tego dochodziło choke na niepolskich serwerach. Z UPC było lepiej ale i tak pingi gorsze (na polskich serwerach cs: neo 1Mb - pingi 10-15 a upc 20-25 wiec nie było widać różnicy). Jednak w ET na angielskich serwerach miałem ping 70-80 (upc) i 50-60 (neo) plus chocke na upc. Na neostradzie właściwie nie znałem pojęcia choke/loss. Zdzierają kase z TP bo sprzedają 1mb za taką samą cenę jak 10mb u UPC ale u mnie neo sie najlepiej spisuje. Nie ściągam rzeczy przez net wiec 1|2Mb mi stykają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chętny to mam 5 zaproszeń :]

 

Mam dziwny problem, mianowicie nie chce mi się wczytać to okno gdzie się konfiguruje wygląd modelu, ale cała reszta się wczytała i działa normalnie, tylko to jedno okienko.

U góry lata ten paseczek postępu (lewo-prawo), ale nic nie ściąga (widzę na NetMeterze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo czekaliście na maila po zaproszeniu ?

mija 2,5 godziny od wysłania na mojego maila zarposzenia, a skrzynka wciąż pusta.

Ja czekalem 3 tygodnie ;)

Edytowane przez krawetko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też nikły ostatnie 2 wolne zaproszenia.

Wydaje mi się, że chłopaki trochę rozdali za dużo zaproszeń i teraz wycofali resztę wolnych.

Bo chyba każdy wczoraj dostał po 5 wolnych zaproszeń.

Ja wysłałem 8 zaproszeń wczoraj i dzisiaj :]

Edytowane przez Kebob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz są na etapie obserwowania serwerów przy obciążeniu. Ostatnio były testy jak strona miałaby wytrzymać oblężenia. I w sumie muliło nieźle. Myślę, że tak do Lutego może to jeszcze potrwać. Coraz bardziej mi się podoba QL, ale jednak w oryginalnego Q3 gra mi się troszkę lepiej. Jakoś nie czuje myszki w tej wersji. W Q3 moglem sobie tak ustawić, że myszka nie latała tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie czuje myszki w tej wersji. W Q3 moglem sobie tak ustawić, że myszka nie latała tak bardzo.

Może nie wyłączyłeś w rejestrze akceleracji lub jest za wysokie dpi wobec wartości sens. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens mam ustawiony tak ja w normalnym Q3. A nawet dawałem mniejszy. DPI mam na 1600 czyli tak jak zawsze. Mam A4techa X-718F, ale ona na 1200 DPI jest średnio czuła. Dopiero na 1600 DPI robi się z tego konkretna mysz. Oczywiście akceleracje wyłączyłem.

 

Ale to już i tak niedługo, bo kupuje sobie Log'a MX518 :P 2 tygodnie temu miałem okazję na niej pograć w COD4 i ten mój A4tech to się chowa. MX518 jest o wiele bardziej precyzyjna. Ale to nie temat o myszkach ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...