Skocz do zawartości
_Vip_

Spotkanie w Katowicach - juz po :)))

Rekomendowane odpowiedzi

Noo nareszcie mam neta spowrotem :)

Kurcze taka impreza by mi uciekla sprzed nosa! :)

Ja tez raczej na bank sie stawie, i w przyszlym tygodniu odpieram prawko, autko juz stoi na podworku, wiec ewentulanie moglbym zabrac kogos z okolic Tarnowskich Gór... ale juz zapewne drugie miejsce zajmie Buzzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszly czwartek powiedzmy na 18.oo lub 19.oo

@pshem

raz mozesz nie przyjsc na seminarium ;)

a jak juz musisz isc to najwyzej dojdziesz pozniej ...

to w takim razie 19.00 (nie wczesniej prooszeee), bo na seminarce musze byc, a tak to sie najwyzej lekko spoznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok no to ustalamy koncowo ...

 

czwartek (11.03.04) godz 19.oo - klub arkada

 

szykowac gardla na napoje i ... spiewanie :lol:

 

@vip

albo innt mod - jak mozesz zmien tytul tematu na wlasnie takie blizsze info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: qrcze.. w czwartek - kiepsko. 'srodek' tygodnia i chyba bede zmuszony odposcic.

wpadnij chociaz na godzine czy dwie - az tyle nauki chyba nie masz ;)

 

 

dla ludzi przyjezdnych pokusilem sie o mala "mapke" :lol:

 

Dołączona grafika

 

znow wyszly moje talenty do rysowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jakie arkady, to wyglada jak szkolna stolowka ;) chyba lepiej ten 3 poziom, city pub, fortepian...! poza tym bedac blizej centrum trzy kroki do wyzszego wymiaru, genessis itp.

dzien... kazdy oprocz piatku i czwarku :)

a tak w ogole to jestem za sobota! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jakie arkady, to wyglada jak szkolna stolowka ;) chyba lepiej ten 3 poziom, city pub, fortepian...!

dzien...  kazdy oprocz piatku i czwarku :)

a tak w ogole to jestem za sobota!  :D

wszystko jest do ustalenia ;)

 

ale jak kazdemu bedziesz chcial dogodzic to spotkanie odwlekane bedzie tak jak pierwsze ktore mialo byc ... az wkoncu ktos odkopie temat w 2005 i spyta czy bylismy gdziekolwiek ;)

 

czemu arkada ? to tylko propozycja - a czemu nie poziom3 ktory jest 300metrow od arkady ? powody juz podalem :P

tansze piwo, bilard, pilkarzyki, lotki i karaoke ;)

 

 

tylko cholera post jest - nie wiem czy beda ludzie na karaoke :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech ja tez jesxtem za spotkaniem - mnie tam pasuje dowolny termin :D

natomiast co do arkad to rzczywiscie okolica nienajlepsza no i wyglada to jak stolowka

a WW to chyba teraz stracilo renome :( po incydentach z Omarem [']

ja sie zastanawiam nad jazzem, albo gugalandrem:)

ale jak wiekszosc zadecyduje to sie dostosuje wiec moze tak, kazdy niech poda propozycje i zobaczymy co nam sie wydaje najkorzxystniejsze

ja uwazam ze Jazz lub Morgans (obok siebie sa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no czwartek to ja też odpadam :/

jeszcze może środa o 10tej rano ? ;]

dobra.. nie marudze..

i czemu aż tak daleko? w centrum nie ma knajp ?

no.. teraz to już koniec marudzenia.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie przejzalem temat i widze ze czolowa pozycje zajmuje chyba jednak jazz club

 

niech sie ktos pokusi o mapke do jazz'u no i wkoncu ustalmy ten termin bo cholera nic z tego nie wyjdzie ... :?

 

warszawka juz po spotkaniu i obylo sie bez takich klopotow jak u nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie przejzalem temat i widze ze czolowa pozycje zajmuje chyba jednak jazz club

 

niech sie ktos pokusi o mapke do jazz'u no i wkoncu ustalmy ten termin bo cholera nic z tego nie wyjdzie ... :?

Dołączona grafika

 

ok. krotki opis jak dojsc od dworca pkp z buta: wychodzimy tylnim wyjsciem z dworca (plac Andrzeja, lub na ulicy Kosciuszki), kierujemy sie na plac K. Miarki. Z placu Miarki idziemy ulica Jagielońską, aż do placu Sejmu Śląskiego. Na tym placu robimy w prawo zwrot. ten wielki bialy budynek to nasz cel. Szukamy drzwi z szyldem "jazz club".

 

Ludziska z autkami - podobna trasa - dostac sie na plac Miarki (od strony Mikolowa, Brynowa - ulica Kosciuszki,) z kazdej innej strony jesli nie znacie drogi - najpierw do dworca pkp, potem Dworcową do wiaduktu i na Kosciuszki, potem plac Miarki.

 

Widze ze na planie nie ma nazwy- ulica Kosciuszki to ta żółta, po lewej stronie placu Miarki, rownolegla do Witastwosza.

 

ok. moze jedna sobota byla by lepsza ??

 

Prosba do moderatorow - wrzucicie ankiete a dwiema propozycjami (czwaretk 11.03 godz 19.00 i sobota 13.03 godz 19.00) - niech bedzie demokratycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phranzee--->przykro mi ale narazie nie mam zadnej foteczki :(  Poprostu nikt ze znajomych nie posiada skanera :?

pozostaje wierzyc ze pojawisz sie na spotkaniu, na pewno bedzie ktos z cyfrakiem, fotki same sie zrobia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)na plac K. Miarki. Z placu Miarki idziemy ulica Jagielońską, aż do placu Sejmu Śląskiego. Na tym placu robimy w lewo zwrot. ten wielki bialy budynek to nasz cel. Szukamy drzwi z szyldem "jazz club". (...)

a nie pomyliy Ci sie strony zwrotow :)

powinno byc w prawo zwrot i przed oczami mamy duuuzy bialy budnek (dal niepoznaki pisze na nim "lub lub lub..." )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu czemu akurat czwartek a nie piatek.... :( Moze sie jeszcze rozmyslicie co do tego czwartku  :lol: 

 

W pt mam kolosa u Ken'a (GNZ ty juz bedziesz mial to za soba  :wink:)

a w piatek ja mam szkole wieczorem.

 

moze w koncu ktos zrobi te ankiete z wyborem dnia czwartek/sobota ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to robimy glosowanie kto jest za Sobota kto za Piatkiem a kto za Czwartkiem.. mi to jeden <span style="color:red;">[ciach!]</span> kiedy ale chyba najlepiej bylo by w Sobote .. Co Wy na to ? Pisac teras posty komu kiedy pasuje.. Czwartek piatek Sobota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...