Skocz do zawartości
binio21

Telewizor Lcd 32" Do Ok. 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chcę kupić TV LCD 32" w cenie ok. 1500zł. Telewizor kupuję głównie do X360 a telewizja będzie tylko śiatkowa (6 programów :lol2: )

Byłem w sklepie i najbardziej w oko wpadł mi Toshiba 32AV500P. Inne TV miały, hmm... za ostry obraz? Wyglądało to jakby brakowało antyalliazingu :rolleyes: A na Toshibie obraz był o wiele ładniejszy, był bardziej "rozmazany", przez co krawędzie obiektów były równe i ogólnie obraz nie raził tak jak w innych TV obok

Wiecie coś więcej na temat tego TV, np jak u niego z czernią?

 

Ogólnie towybrałem takie modele TV:

Toshiba 32AV500P

Samsung LE32A330

Tego niestety nie widziałem w akcji. Co o nim myślicie?

 

Funai LT6-M32BB

Jest temat o tym modelu. Podobno dobry ale wątpię, żebym go gdzieś dostał w sklepie, chyba że na zamówienie.

 

Co myślicie o tych TV? Może jeszcze jakieś inne polecicie?

 

PS:W MediaExpert od 8 października ta Toshiba będzie w moim mieście za 1424zł, bynajmniej nie będę musiał jechać za nim do Gdańska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

funai powinien być raczej powszechnie dostępny, tylko zależy w jakiej cenie..

 

przez neta na pewno będzie taniej

 

czym będziesz podłączał konsolę, hdmi?

funai ma jeszcze tuner DVB-T (mpeg-2), ale analogowa kablówka nie wygląda dobrze, z resztą cudów nie ma ;D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole podłącze chyba przez HDMI. Objechałem wszystkie sklepy i tylko jednego Funaia 26" widziałem... a jednak wole kupić gdzieś na miejscu. W razie jakiejś gwarancji idę do sklepu, oddaje i luzik.

 

Samsunga widziałem, strasznie wyglądał. Najlepiej wypada na razie Toshiba i pewnie na nią się zdecyduję.

 

Aha, jeszcze wpadł mi w oko Philips 32PFL3312, droższy i pewnie nie ma zbytniej różnicy, więc pewnie będzie Toshiba.

 

A to, że będzie kiepski obraz z siatkówki to wiem. Tu to nawet TV za 5000zł nie pomoże :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Chciałam się dołączyć do tematu, ponieważ też szukam taniego i fajnego telewizora, głównie do oglądania filmów i seriali z komputera ;)

 

Mam do wydania tak jak w temacie - maksymalnie 1500zł i interesuje mnie przekątna 32". Telewizor ma być ładny i musi mieć możliwość powieszenia na ścianie.

 

Liczę na Waszą pomoc i wyrozumiałość, bo nie znam się na sprzęcie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...