Skocz do zawartości
Itor

Problem Z Przechwyceniem Sygnalu Tuner Sat/tuner Tv W Kompie

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

koledzy mam taki problem

posiadam tuner satelitarny ferguson 7600

w komputerze mam zainstalowany tuner tv - http://sklepwgk.pl/prod27650_Gigabyte_GT-P6000_Analog.html

 

tuner satelitarny posiada wyjscia - COMPONENT 3xRCA (Y pb Pr)

oraz wyjscie analogowe audio stereo 2 x RCA + Kompozytowe RCA (CVBS)

 

tuner tv gigabyte ma wyjscie MiniDin (9 pinow)

 

zachcialo mi sie odbierac sygnal z tunera satelitarnego na kompie za pomoca zainstalowanego tunera tv, polaczylem sie za pomoca wyjscia MiniDin z tunera tv z wyjsciem analogowym audio stereo 2 x RCA + Kompozytowe RCA - wszytko dziala tylko strasznie kiepski obraz

 

w zwiazku z powyzszym postanowilem sie polaczyc za pomoca przewodow komponent

 

zakupilem przejsciowke z MiniDin na 3 x RCA, podlaczylem sie do wyjsc RCA w tunerze satelitarnym i ciemno, tzn lataja paski ale obrazu nie ma i teraz pytanie czy tak jest ze wzgledu na ograniczenie sprzetowe tuner tv czy musze uzyc odpowiedniego (jesli tak to jakiego) oprogramowania?

w programie zalaczonym do tunera tv mam do wyboru: analog tv, s-video, composite - rozumie ze na zadnej z tych opcji nie odbiore sygnalu z tunera sat podczas polaczenia obydwu kablami komponentowymi?

 

pomozcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...