Skocz do zawartości
Prangua

Nowy Wentyl Do Gf 8600gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem, od jakiegos roku posiadam karte GF 8600GT, nagle jakis miesiac temu cos zaczelo sie dziac.... w co bym nie gral po 20 min gra zaczynala sie niesamowicie ciac i FPS'y spadaly do 20. Okazalo sie ze przegrzewa sie karta -> poniewaz wentylator przestal dzialac ;-| Rozkrecilem go i faktycznie wiatrak ma jakby taki "opor", trzeba go mocniej popchnac zeby sie ruszyl.

 

Nie mam teraz pojecia co i gdzie najlepiej kupic =/

Nie musi to byc jakies super elo uber ultra chlodzenie - zeby w zupelnosci wystarczylo.

 

Jakies propozycje? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem, od jakiegos roku posiadam karte GF 8600GT, nagle jakis miesiac temu cos zaczelo sie dziac.... w co bym nie gral po 20 min gra zaczynala sie niesamowicie ciac i FPS'y spadaly do 20. Okazalo sie ze przegrzewa sie karta -> poniewaz wentylator przestal dzialac ;-| Rozkrecilem go i faktycznie wiatrak ma jakby taki "opor", trzeba go mocniej popchnac zeby sie ruszyl.

 

Nie mam teraz pojecia co i gdzie najlepiej kupic =/

Nie musi to byc jakies super elo uber ultra chlodzenie - zeby w zupelnosci wystarczylo.

 

Jakies propozycje? ^^

A może podasz producenta swojej grafy,jakiś link do strony na której jest taka jak Twoja?

A może po prostu przeczyść wentylator i nasmaruj...

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Accelero s1 rev. 2

 

U mnie na Palicie 8600gt non-sonic temperatury spadły z 60 do 47 stopni w stresie. Po podkręceniu max 50. Oczywiście karta chłodzona jest pasywnie. Jedyny minus - radiator jest duży (sporo większe od samej karty) i zajmuje sąsiedni slot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...