Skocz do zawartości
silvermax

Złączki Skręcane Czy Choinkowe

Wybór złączek WaterCooling  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Złączki skręcane czy choinkowe

    • choinkowe
      25
    • skręcane
      34


Rekomendowane odpowiedzi

tylko jesli do produktow swiftecha

Zastanow sie zanim cos napiszesz lepiej...

Koolance robi zlaczki niby tolko do swoich produktow ze wzgledu wlasnie na dlugosc gwintow (momo to da sie ja uzywac w innych blokach, wystarczy popatrzec gdzie Malik je powkrecel :) ).

Swify pasuja do wszystkiego, ja mam je w blokach na mofy EK, O-Tanku, topach do DDC i czym sie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie zanim cos napiszesz lepiej...

Koolance robi zlaczki niby tolko do swoich produktow ze wzgledu wlasnie na dlugosc gwintow (momo to da sie ja uzywac w innych blokach, wystarczy popatrzec gdzie Malik je powkrecel :) ).

Swify pasuja do wszystkiego, ja mam je w blokach na mofy EK, O-Tanku, topach do DDC i czym sie da...

no krotsze to czemu nie, ale wiem ze przez dluzszy gwint we swifach, czasami jest problem z wkreceniem. nie mowie ze sie tego nie da zrobic, ale wiem ze nie da sie tego zrobic wszedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak patrze to bardzie opłaca się zakup bitspowera [imo ładniejsze] niżeli kulansa :D

rzecz gustu, mi osobiście się podobają bardziej koole, zaś od BP jedynie 45-ki i te mniejsze 90-ki.

 

Co do tak zagorzałej dyskusji, że swiftecha złączki jedynie do bloków swiftecha:

Oczywiście pasują do większości innych bloków. Jedyny sek w tym ze swift robi swoje bloki ze "specjalnym wcięciem po oring poniewaz ich złączki są płaskie :unsure:

dzięki temu wcięciu jak mocniej dokręci się złączkę, to oring nie wyłazi spod niej, w innych blokach potrafi się rozłazić na boki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...