Skocz do zawartości
Kwiecień

Adios aMiko's ?????

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przez chwile tylko 2 dni...

 

eeeeeee, na allegro widzialem jeszcze chyba dzisiaj jakis bloczek miko.....

 

a dziala im serwer pocztowy?

 

bo ja kurcze nie mam zadnego maila do miko :/

 

C:Documents and Settingsadmin>ping miko.lodz.pl

Żądanie polecenia ping nie może znaleźć hosta miko.lodz.pl. Sprawdź nazwę i

ponów próbę.

 

 

 

OT

bruce 3999 postow :D

wcale nie, bo 4k ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Od około tygodnia mamy problemy z adresami DNS naszej strony www.miko.lodz.pl

Problem nie polega na niezapłaceniu za DNS. :)

Jesteśmy w trakcie śledztwa co się właściwie stało i prosimy o cierpliwość. Sprawa powinna zostać ostatecznie rozstrzygnięta w tym tygodniu. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy tymczasowo o logowanie się bezpośrednio na nasz adres IP:

 

http://213.25.169.174

 

Zapytania, zamówienia i sprawy gwarancyjne proszę tymczasowo kierować na adres mailowy dako@mp.pl

 

Przepraszamy za kłopoty. Firma MIKO w dalszym ciągu działa i nie mamy zamiaru "zwijać się" z rynku. :)

 

Pozdrawiam!

Konrad Daszyński, MIKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby mają problem z DNS ale to już trwa miesiąc. Szkoda mi ich bo stracili chyba wielu klientów a konkurencja to się chyba nam najbardziej opłaca. Ale ja cierpliwie czekam, tak szybko mnie (klienta) nie stracą :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak znikac? Bez slowa?

Szkoda, ale moze odzyja.

Powiedzmy sobie szczerze, kontakt z klientem nigdy nie był najmocniejszą stroną chłopaków z Miko. Teraz mają problemy albo zmieniają zakres działalności (spójrzcie na stronę: tlenoterapia :lol: ) albo i jedno i drugie...

A, że nie informują o zmianach potencjalnych klientów? Po prostu wiedzą, że i tak do nich przyjdziemy to sobie olewają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to jednak nie sa problemy techniczne to uwazam takie postepowanie za bardzo niepowazne.

Oczywiście, że tak!

Lepiej wprost napisać, że się kończy działalność niż przez kilka miesięcy (bo ten "pad" strony już troszkę trwa) zwodzić potencjalnych klientów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...