Skocz do zawartości
abezus

Radeon 9600pro I Telewizor Full Hd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem a raczej pytanie. Zastanawiam się nad kupnem telewizora jako monitora. Konkretnie ten model LE32A656. Chciałem się spytać czy ktoś może posiada Kartę graficzna Radeon 9600pro podpiętą pod ten telewizor i działa mu wszystko bez problemu. Szukałem na google i znalazłem 2 albo trzy przypadki gdy obraz nie jest wcale wyświetlany albo znikał po paru sekundach i teraz nie wiem czy jest to wina zbyt starej karty czy po prostu ktoś nie umiał tego sprzętu poprawnie podłączyć. Nie chce żeby się okazało po kupnie telewizora, że karta nie obsłuży takiego sprzętu bo trzeba będzie kupić nowy komputer. A ponad 2000 zł za telewizor 1500 za komputer i juz się konkretna sumka zbiera. Dlatego jeśli ktoś posiada jakąś informacje na temat tej karty i podłączenia jej z telewizorem byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli telewizor ma wejście VGA (a to raczej standard w nowych TV) to nie powinno być najmniejszych problemów z podłączeniem kompa nie jestem pewny czy 9600 obsługiwało rozdzielczość full HD (wydaje mi się że tak) ale na pewno będzie coś wyświetlało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...