Skocz do zawartości
tom_91

Martwe Piksele?

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj odpaliłem mój nowy monitorek l226wu(wcześniej miałem l227wt ale miał martwy piksel i wymienili mi na ten) i się zdenerwowałem na monitorze są dziwne szare plamki jedna jest ciemniejsza od drugiej wyglądają jak skupisko kilku uszkodzonych pikseli. co to jest? monitor mam podłączony d-sub'em (bo tylko taki przysłali) do radka 9600xt

 

egit. może jutro wstawię wam fotkę

a może spróbować podłączyć przez dvi? pomoże?

Edytowane przez tom_91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odpaliłem mój nowy monitorek l226wu(wcześniej miałem l227wt ale miał martwy piksel i wymienili mi na ten) i się zdenerwowałem na monitorze są dziwne szare plamki jedna jest ciemniejsza od drugiej wyglądają jak skupisko kilku uszkodzonych pikseli. co to jest? monitor mam podłączony d-sub'em (bo tylko taki przysłali) do radka 9600xt

To jest brud lub kurz pod matrycą. Monitor do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaje jedna fotkę w załączniki okrojoną bo miałem problemy niezbyt dobre bo to badziewny aparat

post-158051-1225056132.jpg

postawiłem tam ikonkę żeby był jakiś punkt odniesienia i jak widać nie jest to pojedynczy piksel

czy zgadzacie się z neo2006a?

Edytowane przez tom_91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie jest nieostre. To po prawej to moze byc martwy pixel.

tak myślałem ze ze zdjęcia będą nici ale moim zdaniem to nie jest martwy piksel bo tam jest ich kilka

zauważyłem ze jak się przesuwam (patrze z różnych stron) to on się też przesuwa tak jakby był w jakieś odległości od matrycy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne to kurza pomiedzy warstwami matrycy

czyli monitor do wymiany? jak tak to niedobrze bo juz raz odsyłałem im l227 to przysłali mi w2252tq przeprowadziłem z nimi wojnę i przysłali mi ten a tu znowu to samo :( Edytowane przez tom_91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...