Skocz do zawartości
Malik

Wc By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Super wyglada :D Alu juz zmieniles plyn? Czy to tak czarny az tak na fioletowo daje??? Jesli zmieniles, to wlales niebieski czy fiolet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze teraz mi sie bardziej podoba, bo wlasnie teraz jest "Malik style" :) Czysto, schludnie, i nie za wiele blokow.

Co nie zmienia faktu ze poprzednia wersja tez byla urokliwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze teraz mi sie bardziej podoba, bo wlasnie teraz jest "Malik style" :) Czysto, schludnie, i nie za wiele blokow.

Co nie zmienia faktu ze poprzednia wersja tez byla urokliwa :)

I mi tez sie podoba teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się Malika zestaw bardzo podoba i raczej moja następna rew. będzie kolor czarny (już nie długo) :)

Chociaż wiem że teraz Malik ma Niebieski kolorek :)

Edytowane przez Turek1233

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padło tu już tak wiele pochlebnych opini w stronę Twojego LC, że ja mogę się tylko jedynie pod tym wszystkim podpisać.

PS. Twój komputer czym prędzej powinien się znależć tu: http://www.million-dollar-pc.com/

Mam prośbę jeżeli nie będzie to problem to czy mógłbyś wstawić fotkę całego Pceta razem z biurkiem, monitorem etc.

Edytowane przez skyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TR na ramach wyglądają znacznie lepiej od tych bloczków aquacomputera. Chłodzenie wodą ramów to według mnie zbędna ekstrawagancja, że tak powiem ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozytywna krytyke. Co do MDPC - beda zdjecia nowej rewizji, tylko musze zrobic specjalna sesje zdjeciowa, gdyz Nils jest bardzo wybredny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niebieski z unikatowej kolekcji :wink:

Kolor niesamowity.

A jeśli chodzi o układ to od 1 rev utrzymujesz bardzo wysoki poziom.

Jedno do czego mam obiekcję to łuk pomiędzy gpu i rezem-pozostałe łuki są pełne a ten jakby na siłę zrobiony...

Ale być może filozofuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padło tu już tak wiele pochlebnych opini w stronę Twojego LC, że ja mogę się tylko jedynie pod tym wszystkim podpisać.

PS. Twój komputer czym prędzej powinien się znależć tu: http://www.million-dollar-pc.com/

Mam prośbę jeżeli nie będzie to problem to czy mógłbyś wstawić fotkę całego Pceta razem z biurkiem, monitorem etc.

 

Prosze bardzo... po sprzataniu:

 

Dołączona grafika

Co do luku od gpu do reza, jest idealnie wygiety. Mialem do wyboru albo katowka 90 i jazda na prosto albo dwie 45 i zrobienie ladnego luku. Wybralem opcje druga gdyz ladnie wyglada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny masz pokoik. Wyglada na czysciutko bardzo, i tez biurko masz uporzadkowane ladnie (praktycznie nic na nim nie ma oprocz ekranow i pare duperel):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAAAAA Genialne!!!! xD :lol2::lol2::lol::lol: :D :D Chyba najlepszy z tych wszystkich!!! HAHA!!

 

OT: paskudny ten ":lol:"... :lol: :-|

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha super wycinki! No moze i teraz nic nie robie, ale o modzie nie zapomnialem :D Tzn nic nie robie... ryje sie do szkoly...

A paskudne mowilem o tym: " :lol: " Jakos mi ise zupelnie nie podoba ten winczek

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze wszytsko masz "dopieszczone" tak jak w kompie ;) a jak masz połączone te monitory?? ;) a tak wracajac do WC. masz w planach jakas kolejna rev. czy na razie chcesz sie nacieszyć ta?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik tak patrze i monitory jakies male do calosci a zwlaszcza kompa :wink2:

Zludzenie optyczne :P

 

Pare nowych fotek:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Wiecej fotek w mojej galerii: LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjeciu widac caly pokoj w odbiciu zlaczki 45° bitsa, ladnie ;)

 

Super zdjecionka, bo slabe oswietlenie, wiec kolor plynu bardzo dobrze wyszedl. Jednak jest duzo lepiej (imo) bez tych blokow na pamiec. Jednak mi troche jest za dlugi luczek gpu-rez, poprzedni mi sie bardziej podobal; ale to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...