Skocz do zawartości
Malik

Wc By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Jest bardzo fajnie, choć nie wiem czy druga kanapka nie zepsuje efektu, w sensie że będzie "naćkane". Ogólnie to chyba najfajniejszy twój WC, backplate EVGA fajnie się komponuje. Gratki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo fajnie, choć nie wiem czy druga kanapka nie zepsuje efektu, w sensie że będzie "naćkane". Ogólnie to chyba najfajniejszy twój WC, backplate EVGA fajnie się komponuje. Gratki.

Nie bedzie nackane gdyz nie bedzie drugiej kanapki. Sklep oddal kase i czekam na G300. Ten problem mozesz miec teraz Ty jak bedziesz mial 2x 295.

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik oczoplasu mozna dostac jak sie patrzy na te wirujace wentyle na ramach :D mi troszke ten "roz"(?) nie pasuje w plynie (wreszcie jakis wąt hehe), ale wiem ze fotki pewnie troche wypaczaja rzeczywistosc, tak jak i filmik

 

@down

dzieki za wyjasnienie :)

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ilear, to nie róż w wężach tylko węże, które lekko reagują na UV. Stąd ten kolor. W moim pierwszym układzie było to samo - bez podświetlenia UV węże i tak reagowały na światło i płyn wydawał się różowy. Ten Masterkleer, który mam ja reaguje znacznie mniej, teraz chyba już takiego nie ma...

 

Malik, zrobiłbyś w końcu coś słabego, żeby było co skrytykować :lol2:

Edytowane przez Screamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik oczoplasu mozna dostac jak sie patrzy na te wirujace wentyle na ramach :D mi troszke ten "roz"(?) nie pasuje w plynie (wreszcie jakis wąt hehe), ale wiem ze fotki pewnie troche wypaczaja rzeczywistosc, tak jak i filmik

 

@down

dzieki za wyjasnienie :)

Ten niby roz jest jedynie przy zdjeciach ... aparat nie moze tego dokladnie uchwycic. Weze Masterkleer niby clear a jednak reaguja troche na uv etc. W swietle dziennym na zywo wyglada to tak jakby byly troszke "przydymione" ... i temu zdjecia wychodza tak a nie inaczej. Nie chcialem ich podciagac programami.

 

Podsumowujac efekt jest ok ... mi sie podoba :)

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło nawet. 

 

Lipa że mobo ma niebieskie pci-e chociaż i tak tego potem nie widać. 

 

Zmień śruby mocujące blok na cpu na czarne i będzie to fajniej wyglądać wszystkie śruby czarne. 

 

Same bloki + płyn rewelacyjnie się komponuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem po rozmowie z Feser One, dostane na probe nowy waz ... prawdziwy clear, zaden tam UV. Zobaczymy, paka wyjdzie w poniedzialek, moze jest szansa na piekna czerwien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik fajnie zrobiony. Plyn wyglada genialnie, ale to fakt, ze efekt dosc zepsuty przez ten waz.

Jak zwykle, b dobre zdjecia, chociaz masz jakas tendencje do czasami za bardzo przyciemniania zdjec, i w koncu na niektorych nie widac duzo... ;)

No i kibelek, b ladny, jak zawsze ;) Ladne luki i lekkie na oko. U mnie tak juz nie jest "lekko", nie myslalem ze z dwoma loopami bedzie takie wezowisko hehe. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik fajnie zrobiony. Plyn wyglada genialnie, ale to fakt, ze efekt dosc zepsuty przez ten waz.

Jak zwykle, b dobre zdjecia, chociaz masz jakas tendencje do czasami za bardzo przyciemniania zdjec, i w koncu na niektorych nie widac duzo... ;)

No i kibelek, b ladny, jak zawsze ;) Ladne luki i lekkie na oko. U mnie tak juz nie jest "lekko", nie myslalem ze z dwoma loopami bedzie takie wezowisko hehe. :P

 

Dziekuje za mila opinie na temat filmu. Jesli Ci sie podoba to poprostu umiesc komentarz na YT ;) Co do weza, w sumie wszystko zostalo juz powiedzane na ten temat. Waz bedzie wymieniony wiec ... nie ma o czym dalej rozmawiac. Dodam jedynie ze pomimo tego ze waz jest uv blue, nie psuje to wygladu - w swietle normalny tj. slonecznym, nie widac kompletnie ze jest uv blue. Jest poprostu czysty. Dlatego wielkiej rozpaczy nie ma. Sadze ze gdybym nawet o tym nie wspomnial, nie brano by tego problemu pod uwage.

 

Przechodzac do zdjec, o ktorych wspomniales DOBRO, jest to efekt swiadomy i specjalnie zastosowany. Ma to za zadanie nadac klimat danej tematyce zdjecia. Cykanie fotek na podlodze w pokoju juz dawno sie przejadlo. Troche inwencji swojej trzeba dodac. Dlatego cwicz dalej i za jakis czas bedziesz robil tez takie fotki.

 

U Ciebie troche zabawy bedzie, ale w sumie nic strasznego - da sie to ladnie ogarnac, wiec bierz sie do roboty.

 

Na koniec dodam, ze to ostatni publiczny projekt z mojej strony. Czas odpoczac i zajac sie obowiazkami, ktorych ostatnio przybylo... jedynie co jeszcze planuje to male poprawki w bloody red ale w sumie juz nie beda publicznie prezentowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec dodam, ze to ostatni publiczny projekt z mojej strony. Czas odpoczac i zajac sie obowiazkami, ktorych ostatnio przybylo... jedynie co jeszcze planuje to male poprawki w bloody red ale w sumie juz nie beda publicznie prezentowane.

Przestraszyłeś mnie teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec dodam, ze to ostatni publiczny projekt z mojej strony.

Teraz będą projekty niepubliczne. Będą mogli je oglądać tylko nieliczni wybrańcy. Przyjmuję zapisy :lol2:

 

Malik, jakich to obowiązków Ci przybyło? Pochwalisz się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec dodam, ze to ostatni publiczny projekt z mojej strony. Czas odpoczac i zajac sie obowiazkami, ktorych ostatnio przybylo... jedynie co jeszcze planuje to male poprawki w bloody red ale w sumie juz nie beda publicznie prezentowane.

Hej Malik, mam nadzieję że nie wytrzymasz zbyt długo i znowu zaczniesz pokazywać swoje projekty publicznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...