Skocz do zawartości
gregor666

Zakupy W Uk

Rekomendowane odpowiedzi

Malik OK.

 

Zamówienie wysyłam jutro do południa. Screena z zamówieniem wrzucę do tematu. Jeśli ktoś sie rozmyśli, nie ma kasy albo zamierza sie przekręcić w najbliższym czasie to prosze dać znać do południa.

 

Lista na dziś:

-Ja i moj ziomek nie z forum

-Oswek

-Smurv

-Aresius

-Malik

-Yogi

-Narciarz

-Matrox13

 

9 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jawohl

 

EDIT

 

Dziś pośle do wszystkich PW ile trzeba wpłacić, bedzie to conajmiej polowa ceny zamowienia.

Przesyłkę pokryje ja a potem podzielimy na wszystkich.

Edytowane przez gregor666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jawohl

 

EDIT

 

Dziś pośle do wszystkich PW ile trzeba wpłacić, bedzie to conajmiej polowa ceny zamowienia.

Przesyłkę pokryje ja a potem podzielimy na wszystkich.

 

Super to czekam na twojego PMa :D

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie naszego zamówienia.

czyli tak jak zakladalismy wysylka free? jak dobrze pamietam byl warunek 500 funtow :) na wykazie jest cale 20pensow hehe wiec zostaje tylko wysylka w PL :) Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak zakladalismy wysylka free? jak dobrze pamietam byl warunek 500 funtow icon_smile3.gif na wykazie jest cale 20pensow hehe wiec zostaje tylko wysylka w PL icon_smile3.gif

Niekoniecznie, patrz moj post nr 83 :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, patrz moj post nr 83 :sad:

hmm... zobaczymy co odpisza w realizacji. skoro miala byc za 15 funtow to na glowe przy 9 osobach jest ok 10,- wiec nie powinno byc az tak zle. no chyba ze jednak szczescie sie do nas usmiechnie i wysla za free :) zkoncu to spore zamowienie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dostałem info z chilled więc tym samym nie wiem nic.

Większośc zamowienia było na stanie wiec nie powinno być dlugo.

Jak tylko dostane pierwsze info to zapytam o przybliżony termin realizacji.

 

EDIT:

 

Hi

 

We're currently waiting on some parts to complete it. Not sure how long

they will be.

 

Thanks

Tom

Odpowiedz z dzis z Chilled.

Edytowane przez gregor666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do swiat pewnie nie skompletuja :( widze ze przyjdzie mi czekac ze zlozeniem mojego WC jeszcze z dobry miesiac :(

Ponad tydzien kompletuja ... obijaja sie. Sadze ze na nowy rok dopiero beda zabawki u nas :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad tydzien kompletuja ... obijaja sie. Sadze ze na nowy rok dopiero beda zabawki u nas :(

 

Norma na wyspach =/ jak maja to wysylaja szybko lecz gdy trzeba cos wiecej zrobic.... eh...

 

Kupilem block w jednym sklepie EnzoT na NB ale wadliwa revizje wiec jak zalal mi plyte obiecali wymienic. Czekalem ok 2 m-ce az w koncu dzwonia i wyszlo ze wyslali pod zly adres =/ ok za nastepne 2 tyg przychodzi paczka.... zamiast rev A ta sama wadliwa =/ teraz czekam na zwrot kasy.

Edytowane przez Vdrop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poganiam mailami ale narazie lipa, jutro spodziewam się odpowiedzi co dokładnie ma a czego brakuje.

 

widze ze przyjdzie mi czekac ze zlozeniem mojego WC jeszcze z dobry miesiac

Ja już ciągnę na blaszaku a athlonem 754 w środku i przypomniałem sobie co to znaczy głośny komp, polecam wszystkim narzekającym na lainga i głośne 120-ki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poganiam mailami ale narazie lipa, jutro spodziewam się odpowiedzi co dokładnie ma a czego brakuje.

Ja już ciągnę na blaszaku a athlonem 754 w środku i przypomniałem sobie co to znaczy głośny komp, polecam wszystkim narzekającym na lainga i głośne 120-ki

no ja tez bylem zmuszony wrocic do AC (zajebiaszcza turbinka od Gigabyte`a) i referencyjnego Radka. Po odpaleniu Assasin`s Creed przypomnialem sobie dlaczego kupilem WC...

 

 

EDIT:

Cos nowego wiadomo?

Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś strasznie cieżko sie dogadać z angolami, napisalem im juz 2 razy żeby określili co wstrzymuje wysyłkę i nic.

 

Na moje oko to do wysłania całości brakuje:

 

1 Tygona który zamówił Oswek

 

2 Lamptron Advanced Slot Protector - UV- mają tylko białe

 

Z harmonogramu pracy sklepu wynika ze ciężko będzie z wysyłka przed nowym rokiem. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...