Skocz do zawartości
gregor666

Zakupy W Uk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dokładnie przetłumaczyliście sobie to co Tom do nas pisał ale ja go w pełni rozumiem, bo jako sklep który realizuje przesyłki na prawie całą Europę, muszą obsługiwać najpierw klientów którzy zapłacili już za swój towar, szczerze myślałem że zamówienie jest już opłacone.... :/ Dla nich ktoś kto nie zapłacił za zamówienie jest nic niewarty bo z tego zamówienia może w każdej chwili zrezygnować, dlatego nasze części nie były składowane tylko przechodziły dla klientów którzy już za zamówienie zapłacili. Dziwicie się????, na jego miejscu i tą skale obsługiwania klientów i takie zapotrzebowanie na towar być może też byście robili to co Tom. Sorry, że tak oficjalnie ale prośba do Grzegorza żeby wpłacił całą kase. 670,07 + 25(przesyłka) = 695,07 funtów. Na tylu zamawiających przesyłke ta każdego wyniesie jakieś 15 zł, zapłata za przesyłka tych paru groszy jest lepsza niż czekanie kolejnych miesięcy.

 

w sumie z wpłatą nie ma się co bać, sklep nagle się nie rozpłynie...

Ej załamka jak bym wcześniej wiedział że oni jeszcze kasy nie mają, wcześniej bym to napisał.

Zakupy w Anglii dalej się opłacają, porównując zakupy w chilledpc.co.uk i cooling.pl

Mój głos to aby zapłacić im i jeszcze poczekać.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dokładnie przetłumaczyliście sobie to co Tom do nas pisał ale ja go w pełni rozumiem, bo jako sklep który realizuje przesyłki na prawie całą Europę, muszą obsługiwać najpierw klientów którzy zapłacili już za swój towar, szczerze myślałem że zamówienie jest już opłacone.... :/ Dla nich ktoś kto nie zapłacił za zamówienie jest nic niewarty bo z tego zamówienia może w każdej chwili zrezygnować, dlatego nasze części nie były składowane tylko przechodziły dla klientów którzy już za zamówienie zapłacili. Dziwicie się????, na jego miejscu i tą skale obsługiwania klientów i takie zapotrzebowanie na towar być może też byście robili to co Tom. Sorry, że tak oficjalnie ale prośba do Grzegorza żeby wpłacił całą kase. 670,07 + 25(przesyłka) = 695,07 funtów. Na tylu zamawiających przesyłke ta każdego wyniesie jakieś 15 zł, zapłata za przesyłka tych paru groszy jest lepsza niż czekanie kolejnych miesięcy.

 

w sumie z wpłatą nie ma się co bać, sklep nagle się nie rozpłynie...

Ej załamka jak bym wcześniej wiedział że oni jeszcze kasy nie mają, wcześniej bym to napisał.

Zakupy w Anglii dalej się opłacają, porównując zakupy w chilledpc.co.uk i cooling.pl

Mój głos to aby zapłacić im i jeszcze poczekać.

Pozdro

wydaje mi sie ze dobrze przetlumaczylismy to sobie co on napisal. zacznijmy od tego ze odpowiadaja na co 5 mail, gdyby dali znac, ze zamowienie jest gotowe, to wplata by od razu poleciala, a skoro olewaja maile, to ciekawe jak mielismy sie z nimi dogadac? w tej chwili dalsze oczekiwanie na jakakolwiek realizacje zamowienia od tego sklepu jest malo sensowne nie tylko ze wzgledu na ich podejscie do klienta (jakos inne sklepy daja rade pomimo ze maja wielu klientow), a po drugie kurs funta. Oplacalnosc zerowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go Oswek nie rozumiem bo proponowałem mu już jakiś czas temu wpłatę części kasy za zamówienie żeby przyrezerwować części, całości nie wpłacę bo od początku nie wiem ile to jest całość. Np. plastiki dla Malika są nadal jako OUT więc jak mam zapłacić całą kwote jak ich moge nie dostać albo czekać na nie pół roku? Kwoty za przesyłkę tez nie dostałem do dziś skalkulowanej. Powiem szczerze że z większą olewką ze strony sklepu się jeszcze nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jeszcze opcja żeby uprościć zamówienie do najdroższych konkretnych rzeczy, dzięki którym z resztą to zamówienie jeszcze będzie się opłacało. Czyli chłodnice, pompki i bloki. Żadnych pierdół po 2funty, żadnych płynów, węży i złączek. Jeszcze ewentualnie na to mógł bym pójść. I jeszcze raz naprawdę szkoda, że na samym początku Tom nie zobaczył na swoim koncie 700funtów od nas, na pewno od razu by inaczej z nami gadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jeszcze opcja żeby uprościć zamówienie do najdroższych konkretnych rzeczy, dzięki którym z resztą to zamówienie jeszcze będzie się opłacało. Czyli chłodnice, pompki i bloki. Żadnych pierdół po 2funty, żadnych płynów, węży i złączek. Jeszcze ewentualnie na to mógł bym pójść. I jeszcze raz naprawdę szkoda, że na samym początku Tom nie zobaczył na swoim koncie 700funtów od nas, na pewno od razu by inaczej z nami gadał.

no to wtedy dla wiekszosci z nas nie bedzie sie to wcale oplacalo. Bo nie dosc ze trzeba zaplacic za wysylke z UK i w PL tych drozszych czesci, to jeszcze trzeba w PL zamowic te weze i zlaczki itd. placisz za 3 wysylki. i nie powiesz mi ze to co zaoszczedziles, o ile zaoszczedziles na czesciach z UK zrowna sie z cena wysylki pozostalych elementow z polskich sklepow.

Od siebie powiem, ze opieralem moje zamowienie akurat o zlaczki bo na nich mi zalezy najbardziej, a skoro byly, to zamowilem kilka dodatkowych elementow, ktore mi sie oplacaly, gdzie w miedzyczasie juz zrobilem drugie zamowienie z coolingu na pozostale elementy ktorych bede potrzebowal. Nie wiem jak innym, ale mi sie nie usmiecha placenie tyle za te wszystkie wysylki.

Jesli Twoj pomysl przejdzie, to ja odpadam, bo zaplace o niebo wiecej za te 2 czesci niz w PL. zreszta tak czy inaczej odpadam, bo Tom raczej nigdy nie zlozy naszego zamowienia.

Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wtedy dla wiekszosci z nas nie bedzie sie to wcale oplacalo. Bo nie dosc ze trzeba zaplacic za wysylke z UK i w PL tych drozszych czesci, to jeszcze trzeba w PL zamowic te weze i zlaczki itd. placisz za 3 wysylki. i nie powiesz mi ze to co zaoszczedziles, o ile zaoszczedziles na czesciach z UK zrowna sie z cena wysylki pozostalych elementow z polskich sklepow.

Każdy patrzy na całą sprawę przez pryzmat swojego zamówienia, dlatego powiem, że ja zamawiając sam blok CPU, pompkę i chłodnice w UK zaoszczędzę ok 165zł (licząc dzisiejszy kurs funta ok 5.23zł :blink: )

Po prostu zamawiając więcej tanich części zmniejszamy prawdopodobieństwo na realizację zamówienia akurat w tym sklepie:/ Trzeba z czegoś zrezygnować, np ja zamawiałem Tygona 3/8"ID 5/8" a teraz całkiem jest wycofany ze sprzedaży, dlatego wątpie w ogóle żeby mi go skąś skołowali. Będę musiał wziąć Fesera z cooling.pl :(

Proponuje zamówić tylko droższe rzeczy, bo inaczej się nawet nie opłaca. Jak nie tak to chyba trzeba będzie całkiem z zamówienia zrezygnować, bo ten sklep nigdy go nie zrealizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem problemy z dostaniem TC PA120.3. Po dwoch tyg doszedl. Na maile koles odpisuje wieczorem - wiem, bo pisalem sporo - odpisal prawie na kazdy :-)

BTW ta chlodnica byla dostepna TYLKO u nich w ostatnim okresie (realizowali zamowienia zlozone, kiedy widniala w ofercie (2 dni)), wiec jesli ktos ma obawy, ze firma nawieje, to raczej sie pomyli.

A za swoje zamowienie oczywiscie zaplacilem od razu. Nie zwlekajcie, bo faktycznie nigdy Wasze zamowienie nie bedzie zrealizowane!

Edytowane przez okupant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem problemy z dostaniem TC PA120.3. Po dwoch tyg doszedl. Na maile koles odpisuje wieczorem - wiem, bo pisalem sporo - odpisal prawie na kazdy :-)

BTW ta chlodnica byla dostepna TYLKO u nich w ostatnim okresie (realizowali zamowienia zlozone, kiedy widniala w ofercie (2 dni)), wiec jesli ktos ma obawy, ze firma nawieje, to raczej sie pomyli.

A za swoje zamowienie oczywiscie zaplacilem od razu. Nie zwlekajcie, bo faktycznie nigdy Wasze zamowienie nie bedzie zrealizowane!

Czyta dokladnie. Kasa bylaby juz dawno na koncie, gdybysmy wiedzieli czy beda wszystkie czesci a co wazniejsze ile wyjdzie wysylka. A ze gosc sobie olal, to ja mam juz dosc czekania na to zamowienie. Zlozone 5 gru 2008 - przez ten czas mozna takich zamowien zrobic kilka. Wtedy oplacalo sie robic to zamowienie. Teraz? przynajmniej w moim wypadku kwota wzrosla o 1/4 i wychodzi drozej niz kupienie w PL. Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-=Yogi=- , no co Ty? Przy duzych zamowieniach zawsze istnieje ryzyko, ze czegos nie bedzie - tak, jak w Waszym przypadku. Pozostaje wiec powiedziec "sorry" do tych, ktorzy mieli pecha i nie ma ich rzeczy na stanie i zlozyc zamowienie, zaplacic i czekac na przesylke :-) . Tak ja to widze :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i okupant ma racje co to za różnica czy zaplącilibyśmy 695 czy 701 funtów, jeden plasticzek czy zlaczka do przodu lub do tyl nie ma znaczenia, ważne, że oni by mieli kase. Ej no może w końcu podejmiemy jakies kroki ??? w końcu jak teraz wiemy że nic z tego to może zróbmy coś z naszej strony. Ja jw proponuje nowe zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i okupant ma racje co to za różnica czy zaplącilibyśmy 695 czy 701 funtów, jeden plasticzek czy zlaczka do przodu lub do tyl nie ma znaczenia, ważne, że oni by mieli kase. Ej no może w końcu podejmiemy jakies kroki ??? w końcu jak teraz wiemy że nic z tego to może zróbmy coś z naszej strony. Ja jw proponuje nowe zamówienie.

wtedy kazdy sie zgodzil na takie zamowienie i mialo byc info z ich strony czy te czesci beda i ile bedzie wysylka. z tego co widze oni to olali.

tak czy inaczej, ja nie mam nic przeciwko nowemu zamowieniu, ale to juz beze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okupant w takim razie widzę że jest różnica dla kolesia czy zamówienie jest z terenu UK czy z reszty Europy bo Ty chyba przebywasz w Londynie.

Kontakt mailowy ze sklepem jest taki jak pisałem wcześniej zresztą kilka osób przed zamówieniem też wysłało maile z pytaniami i nic :sad:

Ważna też jest kwestia przesyłki która miała być obliczona dla całości zamówienia i od 05.12 nie dało rady tego zrobić.

Też pracuję w handlu to wiem, że jeśli koleś boi się rezygnacji z zamówienia to powinien brać zaliczkę. Nawet jakbym zrezygnował z zamówienia (czego nie miałem zamiaru robić) to powiedzmy 20% zaliczka pokrywa ew. straty kolesia.

Większość się zgadza więc rezygnujemy z zamówienia bo nie mam już ani grama zaufania do tego sklepu.

Jutro wszyscy zainteresowani otrzymają przelewy swoich zaliczek.

Edytowane przez gregor666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nawet zapomnialem sprawdzic, ale pieniazki sa. Ja rowniez dziekuje za uzeranie sie ze sklepem. szkoda ze nie wyszlo. zreszta cale zamowienie skompletowalem juz u SaVki

Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...