Skocz do zawartości
ReJF

2 Monitory

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ustawi różne rozdzielczości na 2 monitorach? Pierwszy mam 22 cali i rozdziałkę 1680x1050 drugi to tv 32 cale i 1360x768 ... Jak daję "enable" widać tylko tapetę i to jeszcze w overscanie. Reszta opcji to klonuj ... i tyle. Ominąłem problem poprzez ustawienie tej rozdzielczości na monitorze a potem klonowanie, ale takie rozwiązanie problemu mnie nie satysfakcjonuje. Oraz czy jest sposób na permanentne wyłączenie 2 monitora. Bo ten uruchamia się przy każdym starcie windy ...

Karta to palit sonic 4870

Edytowane przez ReJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trybie rozszerzonego puplitu ewentualnie jakis program korzystajacy z trybu fullscreen na drugm monitorze

w przypadku klonowania wylacznie jedna rozdzielczosc na obydwu monitorach

co do wylaczania to przeciez masz przycisk power - ewentualnie wroc do trybu jednego monitora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawi różne rozdzielczości na 2 monitorach? Pierwszy mam 22 cali i rozdziałkę 1680x1050 drugi to tv 32 cale i 1360x768 ... Jak daję "enable" widać tylko tapetę i to jeszcze w overscanie. Reszta opcji to klonuj ... i tyle. Ominąłem problem poprzez ustawienie tej rozdzielczości na monitorze a potem klonowanie, ale takie rozwiązanie problemu mnie nie satysfakcjonuje. Oraz czy jest sposób na permanentne wyłączenie 2 monitora. Bo ten uruchamia się przy każdym starcie windy ...

Karta to palit sonic 4870

 

No dobra. Ja posiadam x1650... a wiec bardzo staruszek. ALE wszystko się robi tak samo bo to pod catalystem. tam masz wszystkie potrzebne opcje. ustawianie tego jak ekrany stoją względem siebie, rozciąganie pulpitu, klonowanie albo tworzenie pulpitu pomocniczego. Tam możesz forsować różne rozdzielczości dla nich i odświeżanie.

Zagrzeb się w Catalyst i tyle. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Sam walcze z tym zagadnieniem od przesiadki na karte ATI, w sumie udalo mi sie kiedys uzyskac dosc niewygodne rozwiazanie przy pomocy klawiszy skrótów, jednak nie pozostałem przy nich, bo i tak gubiły zapisane przeze mnie parametry :/ Tak samo hydravision nie pamieta rozdziałek i myliła ekrany. Cienko pod tym wzgledem u ATI i nie znalazlem jeszcze tematu, w ktorym byloby to wyjasnione - wszyscy walcza. Wymuszanie rozdzielczosci niestety nie pomaga. Mam dokladnie taki sam uklad jak Ty i te same rozdzielczosci pracy urzadzen. Powodzenia, jakbys na cos wpadl, to daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...