Skocz do zawartości
Rafal-N

Problem Z Nagrywaniem Dwuwarstwowych Dvd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z nagrywaniem płyt dwuwarstwowych, który uniemożliwia nawet rozpoczęcie procesu wypalania. Próbowałem nagrywać w Nero 7 i 8, Ashampoo Burning Studio 2009 oraz najnowszym ImgBurn (efekt -> http://s4.tinypic.com/2ah6ufo.jpg), jednak bezskutecznie. Aktualizowałem też firmware, ale nic to nie dało. Macie jakieś pomysły dlaczego tak może być? Może to być wina mojej nagrywarki?

 

Nagrywarka: LG DVDRAM GSA-4163B

DVD: różnych firm z +

Edytowane przez Rafal-N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z nagrywaniem płyt dwuwarstwowych, który uniemożliwia nawet rozpoczęcie procesu wypalania. Próbowałem nagrywać w Nero 7 i 8, Ashampoo Burning Studio 2009 oraz najnowszym ImgBurn (efekt -> http://s4.tinypic.com/2ah6ufo.jpg), jednak bezskutecznie. Aktualizowałem też firmware, ale nic to nie dało. Macie jakieś pomysły dlaczego tak może być? Może to być wina mojej nagrywarki?

 

Nagrywarka: LG DVDRAM GSA-4163B

DVD: różnych firm z +

konflikt z reszta sprzetu. jak pamietam nagrywka jest na ATA i jest mozliwosc ze koliduje ci nagrywarka z ukladem obslugujacym ATA. ja tak mialem. wymienilem nagrywke i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdury wypisujesz - jakby miala konflit to by jej wogole nie bylo albo by wogóle nie działała....

 

co jest w komunikatach z nero?błąd kalibracji lasera?jak tak to jesli to marne płyty to może być ich problem(uważaj na syf titanum hawk i inne tego typu odrzuty 4 klasy) jeśli dzieje się to także przy dobrych markowych płytach to nagrywarka na śmietnik......miałem kiedyś te dziadostwo - co 10 działała poprawnie a tak częste problemy z laserem(nawet przy odczycie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdury wypisujesz - jakby miala konflit to by jej wogole nie bylo albo by wogóle nie działała....

 

co jest w komunikatach z nero?błąd kalibracji lasera?jak tak to jesli to marne płyty to może być ich problem(uważaj na syf titanum hawk i inne tego typu odrzuty 4 klasy) jeśli dzieje się to także przy dobrych markowych płytach to nagrywarka na śmietnik......miałem kiedyś te dziadostwo - co 10 działała poprawnie a tak częste problemy z laserem(nawet przy odczycie)

pff... nie badz smieszny. jesli jestes taki mocny, to mi udowodnij ze zle powiedzialem. udowodnie ci bez problemu, ze na maszynie kumpla moja nagrywka wypali wszystkie DVD9, a na mojej ani jednej. Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...