Skocz do zawartości
Celin

3 Chłodnice?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad zmiana budy na cos troche wiekszego i bardziej adekwatnego do WC :) mam juz na oku konkretna sztuke i zastanawiam sie nad wsadzeniem do niej 3 chłodnic. dwie ze "starego" LC i jedna bym dokupil. Mianowicie stare to: BWA rev2 122 orac TC 120.2. obie poszlyby pod dach. trzecia chcialbym kupic TFC 2x120 lub 3x120. jeszcze nie wiem bo musialbym troche pomierzyc czy by sie zniesciła na front :) z napedem dvd, sqd + grubosc TC około 60cm.

na te chłodnice pod dachem poszłoby po jednym wentylu bliżej króćców (po dwa nie wejdzie <_< )

 

teraz pytanie, czy pompka MCP350 to wytrzyma. wiem ze to potwor i pociagnie wiele blokow, ale nie wiem czy da rade na 3 chłodnice i 4 bloki (w tym jeden full cover).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da rade.

Thermochilla i Fesera licz jako pol BWA, jesli chodzi o opory...

Ja bym sie tylko zastanowil nad BWA i TC PA120.2 pod dachem, jak to bedzie wygladalo ? i jak z wezami.

Nie lepiej TC pod dach, Fesera 3x120 na front a chudego BWA na tyl, albo w podloge jak u Malika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze kolega nie ma co z pieniążkami robić :P

To w pasywie ma latać?

a nie mam :razz:

 

na 3x TC 120.3 da radę - zresztą sprawdzę

na 2x TC 120.3 z wentylami bo 4870X2 raczej chłodny nie jest :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będę pakował 5x TC 120.3 :rolleyes:

 

img

 

nie ma co krejzol z Ciebie :lol2:

A tak na powaznie to nie przesada dawac 3x TC 120.3 do CPU loop ? jakie bede z tego korzysci ? imo nie warte ceny. ale widze, ze obudowe juz masz, wiec nic tylko czekac na prezentacje :)

 

 

Celin pompa da rade imo. nie masz sie co martwic. ale 3 chlodnice w tym jedna BWA to nie najlepszy pomysl. Lepiej dokup jednego TC 120.3 lub TFC 360 i lepiej na tym wyjdziesz. Wtedy wieksza chlodnica pod dach a mniejsza na podloge albo na front :) btw. A77 to chyba jedna z lepszych opcji jakie mogles wybrac :) jeszcze Cosmos S da rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na powaznie to nie przesada dawac 3x TC 120.3 do CPU loop ? jakie bede z tego korzysci ? imo nie warte ceny. ale widze, ze obudowe juz masz, wiec nic tylko czekac na prezentacje :)

na tym loopie z 3x TC będzie E8600, NB i 2x MOSFY

wszystko już kupione ... tylko czasu nie mam aby to złożyć :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...