Skocz do zawartości
Ablebal

X360 Wireless Controller

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z padem od x0. Kupiłem go dość dawno ale dotąd namiatałem w niego tylko w Gears of War, wiadomo, Games for Windows to musiało być wszystko ok. Ale tak 'ni stąd ni z zowąd'* zachciało mi się pograć w GTA:SA na padzie. No to instalujemy, odpalamy, dobra wykryło pada, odpalam new game, fajny filmik, wszystko cool, no to tera przechodzimy do akcji, mianowicie mam dojść do rowerka i na niego wsiąść. No to zrobiłem to co każdy by zrobił: gałka ruchu do przodu. I tu jest problem. Postać zamiast lecieć do przodu kręci się w lewą stronę. Myślę what the ..., puszczam gałkę. I co? - nadal biega. Cokolwiek bym zrobił i tak leci w kółko. Dopiero jak trafie w 1 punkt przestaje się ruszać. Ale i tak w prawo się nie da, do przodu i tyłu nie wspominając. No to sprawdziłem inne gry, nie z GfW - dokładnie - DOKŁADNIE to samo. W czym może leżeć problem?

 

Uprzedzę odpowiedzi typu skalibruj - próbowałem, naprawdę, ale dzieje się to samo. Po ruszeniu gałką krzyżyk leci na północny-zachód i muszę wyczuć miejsce w którym wróci na środek. Prawa gałka też jest kłopotliwa - góra/dół wszystko gites, ale lewo/prawo leży tak jak LS.

 

Sterowniki z płytki od receivera jak co - zaktualizowane do 1.1 [czy tam jakie najnowsze są].

 

Czekam na odpowiedź. smilies/szczerbaty.gif

 

Pozdro,

ablebal.

 

* - jakoś dziwnie to wygląda, sorry jak źle napisane :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...