Skocz do zawartości
cyclooxy

Abit Nf7 Ver. 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dostałem do naprawy komputer. Na płycie AsRock i Athlon 1700+ to i to wymieniłem. Dostałem na allegro płytę Abit NF7 v2 z procesorem Athlon 2200+ . Z komputera gdzie był ASRock zostało przeniesione, a uprzednio sprawdzone:

 

Ram: 256x2 Kingstone 333MHz

Zasilacz: Topower 400W

Dysk ATA 100 Seagate 80GB

Napędy rzecz jasna

i grafika radeon 9600 Pro

 

Powyższa konfiguracja z ABITEM i 2200+ nie działa.

 

Usterka - złożony komputer po odpaleniu rusza na sekundę i wyłącza się, zaś spiker wyje jak syrena.

 

Na płycie przy baterii są dwie diody. Przy załączonym zasilaczu świeci się pierwsza z prawej na czerwono, a przy sekundowym odpaleniu zapala się po lewej dioda na zielono. Oczywiście po tej sekundzie gaśnie zielona, wentylatory, dyski i napędy cisza, świeci się tylko dioda czerwona i wyje spiker.

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. Mam nadzieje że znajdę tu jakiegoś fana Abitów pod Socket A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ta sama plyte glowna i ta sama karte;]... ale komp mi chodzi! Czerwona diodka sie pali gdy komputer jest w stanie idle a zielona gdy komputer startuje takze to jest normalne.

 

Mnie ta syrena wyje dopiero wtedy kiedy wejde do abit-eq i pokazuje mi wtedy fajna temp procka http://img.wklej.org/v/19194ss.jpg

 

podobno ta syrena to znak ze sie przegrzewa procesor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...