Skocz do zawartości
Sanjuro

D-link Dir-855 Vs Cod5

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi koś powiedzieć jak skonfigurować poprawnie routerka do np CoD5? Bo coś nie mogę sobie poradzić i za żadne skarby nie mogę uruchomić online w grze. Dałem "Port Forwarding" na porty używane przez cod'a ale to jest raczej pod serva. W firewallu dałem na kompa DMZ... też nic.

 

Dodam, że przy bezpośrednim podłączeniu łącza do kompa wszystko działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to COD5 wymaga przekierowania portu 28960 dla TCP i UDP. Jesteś pewien, że dobrze przekierowujesz?

 

W tym Dlinku możesz to zrobić aż na 4 sposoby :) Zrób klasyczny forward :

 

http://www.support.dlink.com/emulators/dir855/Gaming.html

 

Wybierasz Call of Duty i wpisujesz tylko IP swojego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalam serva to koślawo, ale jakoś działa (kumpel nie widział co prawda na liście, ale poprzez "connect" sie podłączył więc forwarding jakoś działa).

 

Kompletnie natomiast nie działa jako klient :( Zachowuje sie tak jakby router blokował wyjście w świat (nie wyszukuje serwerów, ani nie działa wymuszenie połaczenia przez "connect"). Dałem w opcjach routerowego firewalla, DMZ na adres kompa z którego próbowałem i nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...