Skocz do zawartości
krzychu2

Drukarka Laserowa Mono ( Czarno-biala )

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobny kłopot. Właśnie przymierzam się do zakupu drukarki laserowej. Kaski nie ma za dużo i zastanawiałem się nad takimi modelami:

 

 

Drukarka Brother HL-2030

Drukarka SAMSUNG ML-1640

Drukarka Minolta PagePro 1350W

 

Nie za bardzo mogę się zdecydować i proszę o małą pomoc

Edytowane przez bujle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Lexmark E120. Jest to monochromatyczna drukarka laserowa â�� najmniejsza i najtańsza z oferowanych przez Lexmark. Jest zgrabna, cicha, oferuje bezbłędną jakość wydruków. Szybkość wydruku to ok. 19 stron na minutę, posiada krótki czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony. Dzięki podajnikowi z niezawodnym mechanizmem podawania papieru nie ma mowy o przestojach w pracy. Cena tej drukarki jest bardzo atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Lexmark E120. Kupiłem to coś do wydrukowania paru dokumentów, jako że do staruszka Z52 nie mogłem dostać "wsadów". Okazało się o dziwo, że za tak śmieszne pieniądze można jednak zrobić coś dobrego, nawet bardzo dobrego: ~2 lata bez najmniejszych problemów :) Tylko żałuję że nie wziąłem N - sieciówki, niewiele więcej wtedy kosztowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie polecam xerox phaser 3117

jest tania w pełnym znaczeniu tego słowa, niema problemów z napełnianiem kardridży, ładnie drukuje, jedyny minus to głośnosc pracy (do przeżycia)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...