Skocz do zawartości
raselak47

Problem Z Radeon'em 9600xt ...

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam problem właśnie z tym radeon'em ... Kiedy normalnie coś robie na pulpicie, np.: grzebie w internecie, oglądam film, słucham muzyki, obrabiam grafikę w PS itp itd. to nic się nie dzieje, ale problem zaczyna się dopiero po włączeniu jakiej kolwiek gry ... Wszystko jest fajnie przez jakiś czas aż tu nagle wyłącza się monitor ! Nie ma to jakiejś określonej reguły w jakim momencie gry czy też po jakim czasie, raz po 5 minutach a za następnym razem po 3 godzinach ... Monitor poprostu gaśnie jak gdyby komputer był wyłączony a przecież słyszę że wszystko chodzi tylko ten monitor się wyłącza ...

 

Dodam do tego że to nie wina temperatury (nagrzewa się max do jakiś 40 stopni...), zasilacza (nowy zasilacz kupiony nie dawno CHIEFTEC 350W z dodatkowym chłodzeniem), sterowniki zmieniałem juz kilka razy ...

A tutaj przed chwilą pojawił mi się taki komunikat przy czym zmniejszył odrazu rozdzielczość pulpitu:

 

Dołączona grafika

 

Liczę na szybki odzew...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to wygląda na bug sterowników do visty? jedynie instalacja nowszych i wysyłanie raportów może coś dać (jeżeli nie jest to wina konkretnego egzemplarza) jednak nie sądzę żeby ati poważnie traktowała teraz swoich klientów sprzed 5 generacji

możesz też mieć włączony fast write w agp (patrz zakładka w sterownikach) lub inną cholere z tych technologij przyspieszających które nie są do końca stabilne jeśli tak wyłącz je w biosie! i w sterownikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...