Skocz do zawartości
Jupik

Monitor 22 Cale.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Potrzebuje monitorek 22 cale do 650-670zl.

 

Zastanawiam sie nad :

http://www.agito.pl/powyzej-19/lg-22-lcd-w...352.329003.html

lepszego wyboru osobiscie nie widze....

 

Ktos ma lepszy pomysl?

 

Pozdrawiam !

zastanów się nad tym monitorem http://www.allegro.pl/item505412562_hp_w22...ncji_super.html moge polecic sprzedajacego gdyz na poprzedniej aukcj kupiłem ten monitor i jestem z niego zadowolony wyglada jak nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

W2252TQ to bardzo dobry wybór.

Widzialem go w akcji lacznie z Benqiem E2200HDA. Oba mialy ladne obrazy , dwoma bawilem sie w Saturnie , ale wybralbym LG , gdyby nie ta durna stopka , bo obraz mial lepszy wedlug mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Widzialem go podpietego do tego samego co i wyzej wspomniany LG. Oba mialy ladne obrazy , ale na tym obraz byl lekko mleczny , tak jakbys ogladal cos zza zaslony dymnej. Kosa ma ten monitor , u siebie tego nie ma , bawilem sie ich ustawieniami i takie mam subiektywne odczucie. To dobry monitor , ale ktos pisal w temacie o nim o drzeniu przez kabel. Wejdz tam , opisany jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz miał okazję obejżeć na nim jakiś film lub serial w HD to mógłbyś się podzielić wrażeniami.

 

Zastanawiam się nad wyborem tego modelu a widzę że wielu z Was go poleca, więc proszę o opinie jak się sprawuje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...