Skocz do zawartości
m4teuszek

Samsung Syncmaster T220

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak myslicie czy zestaw Samsung t220 z radeonem 4850 to idealna para? Wszystko bedzie ladnie do siebie pasowalo? Wejscia cyfrowe itp ja sie malo na tym znam :P Co o tym myslicie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu 1 GB? :] Słyszałem ze 512 do wszystkiego starcza.

Ale ogolnie widze ze masz sprzęt podobny do tego ktory bede kupywal. Jak sie sprawuje ? I jak grasz w jakies gry to na jakich detalach i w jakie? Te najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten monitor ma rozdzielczość 1680x1050, więc przydałoby się mieć 1gb. Heh, właśnie zmieniam sprzęt. Ale na tym większość gier chodziła na full (1680x1050) pomijając oczywisce gtaIV :D W gta IV tekstury medium, render highest i suwaki gdzieś w połowie mam 29fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz taki sprzet i zmieniasz? Jestem zaskoczony dla mnie ten sprzet ktory teraz zakupie to na 3 lata musi wystarczyc ;D Ale te GTA IV to ma lipna optymalizacje to dlatego chyba bo powinno byc lepiej nie? :] Moze jakies patche i sterowniki do radka wyjda ze gra bedzie lepiej chodzic.

 

Ale tak w ogole to tekstury med itp ale graficzke i tak masz ladna pewnie :D No ale ogolnie jak mowisz ze wiekszosc gier na full ci dziala to jestem pocieszony:] Jeszcze moze zamiast Radka 4850 kupie GF 9800GTX ale to jeszcze pomysle. Dobra odbiegam troche od tematu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...