Skocz do zawartości
MatroX13

Lc By Matrox

Rekomendowane odpowiedzi

ps. na tej pierwszej fotce z BTX coś źle to namalowałeś te linie ;) przy CPU

Faktycznie jest tam błąd, o tej godzinie jednak już człowiek nie myśli.

 

To daliście mi do myślenia z ta wymiana tego węża Feser 10/13 na 10/16. Tylko ze już zakupiłem złączki u SaVki ale powiedział ze da rade jeszcze wymienić te złączki na 10/16 ale 8 złączek 10/13 i waż 10/13 Fesera Orange mam w domu trzeba było upłynnić te rzeczy.

Druga rzecz ze w PL nie da rady kupić weza 10/16 Clear tylko Clear UV i nie wiem jak bedzie wygladać z płynem Feser Orange. @Jedras pisał ze z AcidGreenem nie zaciekawie to wyglada i teraz nie wiem, a tez 3 metry sprowadzać z Niemiec to mija się z moim zdaniem z celem.

Ktoś widział jak wyglada płyn Feser Orange w wężu 10/16 Feser Clear UV.

Edytowane przez MatroX13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jedras pisał ze z AcidGreenem nie zaciekawie to wyglada i teraz nie wiem, a tez 3 metry sprowadzać z Niemiec to mija się z moim zdaniem z celem.

Gadalam z qulingiem i powiedzieli ze da rade teki sciagnac, ale musial bym wiecej zamowic, bo musza sciagac szpule 100m i nie wiedza czy im pojdzie...

Mam taki jeszcze nie dokonczony uklad (totalny brak czasu) w Aerocool M40 na Feser 10/16 Clear UV i na poczatek zalalem do niego resztki Acid Green.

W weekend jakos moze strzele fotke i pokaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadalam z qulingiem i powiedzieli ze da rade teki sciagnac, ale musial bym wiecej zamowic, bo musza sciagac szpule 100m i nie wiedza czy im pojdzie...

Mam taki jeszcze nie dokonczony uklad (totalny brak czasu) w Aerocool M40 na Feser 10/16 Clear UV i na poczatek zalalem do niego resztki Acid Green.

W weekend jakos moze strzele fotke i pokaze.

Eee... na pewno by im poszło jak by dali dobrą cene a nie o 10zł droższą od Clear UV. Troche dla mnie dziwne wytłumaczenie bo to przecież nie są produkty spożywcze ,że się popsuja i nic takiemu wężowi nie stanie się jak poleży przez pewien czas na magazynie.

Ty byś na pewno kupił 3m, ja 3m i 6 metrów by im już poszło a wiem ze ktoś też chciał kupić 10/16 Clear wiec moim zdaniem spokojnie by im poszlo ta szpula 100m.

 

Tylko SaVka może się obrazić, że nie kupie u niego węża ale chyba zrozumi bo to fajny sprzedawca ;-)

Edytowane przez MatroX13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze feserki 10/16 cieszyly by sie wiekszym zainteresowaniem jak by nie byly UV, tylko po prostu Clear...

Tego 10/16 kupilem troszki okazyjnie, glownie zeby obadac jak sie sprawuje, ale swoj glowny uklad przerobil bym chetnie na 10/16 gdyby wlasnie nie swiecilo to tak paskudnie. Jak przy okazji zajrze do qulingu to popytam jeszcze, moze sciagna... Byla by to fajna opcja w stosunku do tygonu 11.2/15.9 na ktory sie pewnie zdecyduje jak 10/16 clear nie dostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie te bloczki na mofy? :wink: spokojnie wsadzisz waż 15,9/9,5mm do złączek 10/16 :-P

Edzio wysłał bloczki na mofy dopiero w czwartek, wiec poniedziałek powinny przyjść jak poczta nic nie zawali i nikt ich nie ukradł ;) Tak jak pisałem Ci Edzio nie miał tych bloczków na stanie i musiał je dorobić i trwało to z tydzień ale ważne ze wysłał.

 

Co do tego węża to jest jakiś wynalazek Fesera? bo na stronie aquatunning nic nie pisze kto jest producentem tego weza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z tego co mówicie wyniaka że jak chce mieć w układzie fesera green i podświetlić go katodami to feser 10/16 UV się do tego nie nadaje??

jesli uzyjesz weza DD-Feser clear UV (u nas w PL tylko taki dostepny), to bedziesz mial niebieska poswiate... only prawdziwy clear bez UV albo green :wink:

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co wy panie opowiadacie, jeszcze nie widzialem weza ktorym luczki by sie tak fajnie pociagnac dalo jak feser 10/16. W moim HTPC nie dalo by sie bez kontowek ukladu poskladac na innym wezu i oczywiscie bez sprezyn, a z 5-6 roznych sprawdzalem.

Z drugiej strony minusem sa spore naprezenia na blokach przy maych i ciasnych lukach...

 

2. Naciagniesz. Na D5 naciagnolem, na NK12 HiFlow i na 13mm Bitspowery kontowe to i na te DD wlezie, tylko zabawy bedzie nieco.

 

Oczywiscie jak juz wspominalem nie kazdemu sie UV podoba i nie kazdy lubi niebieski, jeden uklad zalalem na niebiesko i jak dla mnie jest beee....

Edytowane przez jedras77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam w 1 ukladzie fesera 10/16 Clear UV z plynem Blue, co srednio mi sie podoba.

W drugim Tygon 9.5/12.7 z feserem Acid Green, jak dla mnie wypas, do tego plynu tylko weze clear bez UV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała zajawka, przed finalem ;]

Dołączona grafika

Wodowanie idzie jak krew z nosa, z powodu brak czasu, matury i fatum Gargamela rzucone przez jedną osobe(wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi ;P ) ale musicie mi to wszystko wybaczyć ;]

Edytowane przez MatroX13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no płytka widze konkret. Szkoda, że producenci bloków na takie płyty jak Rampage nie starają się bardziej o wygląd. Stockowe chłodzenie jest odjazdowe.

 

Widzę, że wąż odemnie się nie przydał ? ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wąż odemnie się nie przydał ? ; )

No niestety nie przydał się, nie dałbym rade zrobić ładnych łuków miedzy mosfetami i cpu i musiałem przejść na 10/16.

Ale dzięki za szybką wysyłkę, pełna profeska ;]

 

Bardzo fajny set na płyte, do tego jeszcze FC na grafike i będzie pro.

Bloczek na gpu też będzie ;] również od EK ;]

 

Dzięki wszystkim za miłe słowa ;]

Edytowane przez MatroX13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tutaj nic nie pisałem więc taki mały update.

 

Asus Rampage II Extreme odpadł w przedbiegach i wodowanie jego nie doszło do skutku, nie byłem zadowolony z tej płyty i postanowiłem sprzedać Asusa Ci którzy obserwują bacznie dział giełda czy allegro mogli zauważyć aukcje mojej płyty gdzie można było kupić płyte wraz z bloczkami.

 

Wybór płyty padł tym razem na Evga LE, mam nadzieje, że teraz moje plany się nie zmienią i płyta spełni moje oczekiwania a jak na razie wszystko na to wskazuje ze ta płyta zagości u mnie w komputerze na dłużej.

 

Jakim waszym zdaniem będzie najodpowiedniejszy wybór koloru tuby i płynu do LE? Mojego typu co do koloru tuby i płynu na razie nie zdradze. Czekam zatem na wasze propozycje.

Edytowane przez MatroX13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały updejt, czas odświeżyć temat.

 

Nowa rewizja zbliża się dużymi krokami, więc należałoby coś tutaj napisać ;)

 

Postanowiłem oddać do niklowania bloczek. Po chwili narodziło się pytanie gdzie go oddać? Przypomniało mi się ze Barus nikluje/chromuje więc nie zastanawiając się długo wziąłem telefon do reki i zadzwoniłem do niego. Po chwili rozmowy mieliśmy się spotkać i miałem mu przekazać bloczek do niklowania. Na drugi dzień bloczek był już u mnie! Masakra tak szybkiego niklowania się nie spodziewałem. Szacunek dla Barusa.

 

O to efekty pracy Barusa, oceńcie to sami :P

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Więcej zdjęć z niklowania możecie znaleźć: Klik

 

Jeszcze postanowiłem przy okazji zakupić holderki:

 

Kilka zdjęc holderków:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Na koniec dodam ze Barus wykonał kawał dobrej roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...