Skocz do zawartości
MatroX13

Lc By Matrox

Rekomendowane odpowiedzi

Zajeee..bisty efekt ;] Graty :D

Miło mi słyszeć takie słowa. Dzięki.

 

No zapowiada się bardzo ciekawie. Czekam na więcej fotek :]

 

Ps. Gdzie można kupić już te holderki do rezika??

u Barusa zakupiłem holderki, wykonanie 1 klasa jak to się teraz mówi są fpyte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MatroX13

Ten oplot jest pomarańczowy czy czerwony?.Jeśli pomarańcz to będę wdzięczny za jakiś namiar gdzie można go kupić.Jakbyś mógł to wrzuć więcej zdjęć oplecionej zasiłki.Rozumiem ,że kolorystyka projektu będzie dosyć zróżnicowana?Efekt może być ciekawy.Większość takich projektów bazuje z reguły na dwóch kontrastujących kolorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, zapowiedź nader interesująca, już nie mogę się doczekać następnych fotek !!!

 

Oplot jak i podświetlany panel wyglądają bardzo ładnie czekam na kolejne zdjęcia z prac :]

 

Dzięki za miłe słowa ;)

 

@MatroX13

Ten oplot jest pomarańczowy czy czerwony?.Jeśli pomarańcz to będę wdzięczny za jakiś namiar gdzie można go kupić.Jakbyś mógł to wrzuć więcej zdjęć oplecionej zasiłki.Rozumiem ,że kolorystyka projektu będzie dosyć zróżnicowana?Efekt może być ciekawy.Większość takich projektów bazuje z reguły na dwóch kontrastujących kolorach.

 

Oplot jest czerwony. Zdjęcie które wybrałem sposród kilku tysięcy fot może nie do końca oddaje czerwony kolor ale perspektywa mi się spodobała ;)

 

Oplot jest pomarańczowy a zapewne to MDPC

Czyli budę masz już na chacie

 

składaj składaj

 

Zgadza się ze oplot z MDPC ;) ale nie orange tylko red ;)

 

Budy niestety jeszcze nie mam w domu ;/ ale myślę ze do połowy kwietnia powinienem ukończyć projekt ;) Ciągle mam jakieś nowe pomysły które opóźniają zakończenie projektu... hehehe:D

 

Nowe zdjęcia ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Podziękowania dla Fabiana ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa porcyjka fotek ;) Hihihi :D

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Mam problem i proszę Was o pomoc, nie wiem na jaką nazwę projektu się zdecydować.

- BloodBOX,

- redbox,

- redX,

- bloodX

- BloodOrchid

 

Która nazwa wam się bardziej podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już dawno mnie tu nie było, trzeba będzie znowu parę minutek dziennie poświęcać na przeglądanie PurePC :)

Cieszę się, że sleeve się podoba, w końcu się bardzo, bardzo starałem ;) Temu Revo jednak bardziej pasuje czerwony, pod kolor obudowy, ja bym musiał trochę moją budkę zasilacza przemalować :)

Czekam z niecierpliwością na finał. Projekt realizowany od dłuższego czasu i będzie grubo. Prace trwają, raz wolniej, raz szybciej, byle do przodu :)

Kolejny "gruby" PC z Polski ^^ Polska rośnie w siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BloodyBOX :)

 

Bardzo interesująca zapowiedź projektu :) czekam na dalsze fotki :)

 

Dzięki za miłe słowa ;)

 

Wszystko jest prawie gotowe, tak prawie bo jeszcze myślę nad nieszczęsną nazwą projektu, co minute przychodzi mi inny pomysł na nazwę projektu i chyba już zapisałem kilka kartek A4 z rożnymi nazwami ;) Może się wydawać najłatwiejsze ale...

Propozycje nazw:

- BloodBOX,

- redbox,

- redX,

- bloodX

- BloodOrchid

Doszły jeszcze:

-BloodyBOX,

-Reddot(gdzie d będzie wspólne)

-Redcase,

-BloodyCase

 

Może jeszcze ktoś się wypowie na temat nazwy projektu?

 

 

Hehe, już dawno mnie tu nie było, trzeba będzie znowu parę minutek dziennie poświęcać na przeglądanie PurePC :)

Cieszę się, że sleeve się podoba, w końcu się bardzo, bardzo starałem ;) Temu Revo jednak bardziej pasuje czerwony, pod kolor obudowy, ja bym musiał trochę moją budkę zasilacza przemalować :)

Czekam z niecierpliwością na finał. Projekt realizowany od dłuższego czasu i będzie grubo. Prace trwają, raz wolniej, raz szybciej, byle do przodu :)

Kolejny "gruby" PC z Polski ^^ Polska rośnie w siłę.

 

TheDriver, warto poświecić pare minut dzienne na PPC ;) Jest to moje z ulubionych for ;)

Dzięki również za miłe słowa, jeszcze w kompleksy popadnę przez Was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...