Skocz do zawartości
tomekjod

Tuner Tv Cyfrowej Do Samsung T220hd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko... Kupiłem ten monitor czas jakiś temu i zastanawiam się gdzie dostać kartę do slotu CI (Common Interface) żeby móc odbierać telewizję cyfrową.

Tak się zastanawiam, bo teoretycznie ten slot CI ma konstrukcję PCMCIA i tak mnie zastanawiam czy można tam zainstalować (mogę wepchnąć jeśli trzeba, ale wepchnąć to mogę tam cokolwiek, łącznie z jedzeniem) tuner o takim właśnie interfejsie?

Jeśli tak, to jak to ma działać skoro normalnie na komputerze trzeba instalować stery?

 

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko... Kupiłem ten monitor czas jakiś temu i zastanawiam się gdzie dostać kartę do slotu CI (Common Interface) żeby móc odbierać telewizję cyfrową.

Tak się zastanawiam, bo teoretycznie ten slot CI ma konstrukcję PCMCIA i tak mnie zastanawiam czy można tam zainstalować (mogę wepchnąć jeśli trzeba, ale wepchnąć to mogę tam cokolwiek, łącznie z jedzeniem) tuner o takim właśnie interfejsie?

Jeśli tak, to jak to ma działać skoro normalnie na komputerze trzeba instalować stery?

 

Jakieś pomysły?

Ten monitor ma wbudowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie DVB-T MPEG2 a w Polsce wprowadzany jest standard MPEG4 więc nie zadziała. Nie wiem czy w tym temacie coś zmieni jakaś karta PCMCIA, myślałem raczej ze to złącze na jakieś dekodery kanałów płatnych itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no zaraz zaraz... Jak to nie nadają w MPEG2? Nadają Polsat, TVN, TV4 i jeszcze jeden kanał. W MPEG4 nadaje 1,2, 1HD i coś jeszcze - wiem bo mam normalny TV LCD z MPEG2 i odbiera te kanały.

Ma niby wbudowany tuner z tego co czytałem tylko jak z niego skorzystać? Bo jak włączam źródło DTV to jest napisane 'Brak sygnału'.

To co mogę tam zamontować i co mi to da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...