Skocz do zawartości
arczowsky

Wc By Arcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dawna miałem w planach złożenie własnego zestawu LC. No i wreszcie się coś udało. Złożenie sprawiło mi troche problemów ale o tym później.

 

Sprzet jest taki jak w podpisie + obudowa Sharkoon Rebel 9 z chłodnicą na upchaną za frontem. Demon prędkości może to nie jest ale wodą nie pogardzi.

 

:arrow: Czym jest chłodzony zestaw:

Swiftech Apogee GT na CPU

Swiftech MCW60-R 2 na GPU

Chłodnica Black Water Advanced 122 2.0

Rez Black Water O-Tank 170

Pompa Coolriver 12V :razz:

Wąż Feser Tube 10/13 Black UV

Płyn Feser One Black

Złączki: no właśnie i tu jest problem, miały być Feser One wszędzie gdzie G1/4 - w rezie dwie naraz się nie mieszczą, w swiftechach okazało sie że mam popsute gwinty i krótki Feser się 'przekręca'. Więc jest: Feser 1x na o-tanku, 2x na chłodnicy, reszta to zwykłe skręcane oraz choinki.

 

Na pewno pod koniec stycznia zdecyduje się na dołożenie bloku na NB oraz dokupienie nowej pompki (Zapewne którys z Laingów)

Póki co udało mi się zrobić kilka fotek układu, nie pokazuja zbyt wiele, ponieważ robione na szybko, na dniach na pewno jeszcze coś cykne, póki co nie mam siły.

Więc wygląda to mniej więcej tak:

post-8064-1230679809_thumb.jpg post-8064-1230679829_thumb.jpg post-8064-1230679854_thumb.jpg post-8064-1230679768_thumb.jpg

 

Jakieś opinie? propozycje? Tempy oraz więcej fotek dodam na dniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych, porannych zdjęć:

 

post-8064-1230713467_thumb.jpg post-8064-1230713442_thumb.jpg post-8064-1230713448_thumb.jpg post-8064-1230713437_thumb.jpg post-8064-1230713457_thumb.jpg

 

Fotki całości może później, idę na sniadanie ;)

Oczywiście to co się od razu rzuca w oczy to burdel w kablach, tak wiem, muszę to naprawić :)

Edytowane przez arczi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...