Skocz do zawartości
kedziolka

Zakup Pamięci Ram

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jutro mam zamiar pójść do sklepu i kupić pamięć ram. Mam płytę główną asrock P4i65G, procesor intel celeron 1700 MHz, rodzaj pamięci DDR400 (PC-3200). Napięcie 2,5 V.

Czy wszystko dobrze napisałam i czy z tymi informacjami będą już w sklepie wiedzieli jakiej pamięci potrzebuje? Czy jeszcze muszę coś wiedzieć?

Z góry dzięki za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no antyczny to on nie jest:P Ale całkiem nowy też nie. Może z 5 lat ma juz;P Wiesz nowego nie mam zamiaru kupować na razie, więc wolę do tego dac trochę tej pamięci żeby szybciej chodził. Chyba lepiej kupic niż zostawic tak jak jest. I dlaczego od razu antyczny? Ahaa i dokładniej czytaj:) pewna nie"pewien" :]

Edytowane przez kedziolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrAthlonXp

ja kupilem pare tygodni temu 2gb ram w dwoch kosciach za niecale 80 zl, kingston 800mhz

 

p.s. 5 lat to moze nie antyczny ale sredniowieczny ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem pare tygodni temu 2gb ram w dwoch kosciach za niecale 80 zl, kingston 800mhz

 

p.s. 5 lat to moze nie antyczny ale sredniowieczny ;p

Co za koleś. Chwalisz się czy żalisz? Autor tematu potrzebuje pamięci DDR1 400MHz, którą są droższe od DDR2.

 

Namierzyłem na allegro GoodRam 1GB DDR1 400MHz CL3 za ok 80zł, czyli 2 Gb byłyby za ok 160zł.

Edytowane przez HanSolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten problem sam stwarzasz. Masz jakieś kompleksy i się na mnie odgrywasz czy o co ci chodzi Jeśli nie chcesz pomóc to się nie musisz odzywać w gl. Myślisz, że twoje głupie docinki coś dla mnie znaczą? :] Może i masz lepszy komputer, ale za to nierówno pod deklem.

To tylko rzecz!

Edytowane przez kedziolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze piotrAthlonXp to sam nie masz kompa wysokich lotów i jeszcze ten zasilacz ;)

 

Ale żeby OT nie robić. kedziolka musiałabyś kupić na Allegro, bo w sklepie DDR1 raczej tanio już nie dostaniesz.

 

Tu masz starego poczciwego Wilka za 83 zł. :)

 

http://www.allegro.pl/item532842861_pamiec...00mhz_nowa.html

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrAthlonXp

nie mialem zamiaru wysmiewac sie z komputera kolezanki, ale dziwne dla mnie jest to ze P.Kedziolka zaprzecza temu ze jej cpu 1,7ghz nie jest leciwy, ja przynajmniej zdaje sobie sprawe z tego ze moj komputer nie jest the best i ze najpozniej za 2 latka bede go modernizowal, a nie czkal z tym 5 lat i pozniej pisal ze moj komp nie jest wcale taki stary. Bo komp majacy ok 5 lat to juz troche przezyl a przy takim tempie rynku to dziwne zeby sie uchowal. amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja jej wcześniej poleciłem ? Ta pamięć na Allegro jest używana, ale pewnie też i sprawna. 1 GB DDR1 używany średnio kosztuj ok 80 PLN. Te ceny w sumie niewiele się zmieniły od co najmniej roku.

 

Spoko :)

 

Ale na forum zawsze można taniej coś kupić:)

 

o tutaj

 

http://forum.purepc.pl/Sprzedam-f19/Palit-...gb-t286934.html

 

albo tu

 

http://forum.purepc.pl/Sprzedam-f19/Troche...tu-t286988.html

 

albo

 

http://forum.purepc.pl/Sprzedam-f19/Procek...ie-t286547.html

 

Tyle:)

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...