Skocz do zawartości
Waszekkk

Wentyle Do Budy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

 

Moja obudowa to CoolerMaster Cavalier III, ktora posiada wentyl fabryczny 80mm , ktory wieje na HDD, oraz fabryczny 120mm ktory jest z tylu i wywiewa powietrze.

 

Z przodu mam zaslepki na napedy, ale chce je wywalic i wsadzic na polwoie wysokosci obudowy wentyl 120mm ktory bedzie wiewal powietrze.

i z boku mam miejsce na wentyl 80mm ktory jest na przeciwko coolera od Procesora.

 

 

Wiec tak:

 

1. Jaki wentyl 120mm (najlepiej podswietlany wydajnosc/cisza) proponujecie zalozyc na polowie wysokosci obudowy zeby wpuszczal chldodne powietrze

 

2. Jaki wentyl 120mm polecacie na tył obudowy, nie musi byc podswietlany, ale moze byc. ( CZy zostawic ten oryginalny Cooler Mastera?

 

3 I jaki wentyl na bok 80mm poelcacie ?? i jak go usatwic zeby wiewal czy wywiewal ?

 

4. Mam plyte DFI LanParty DK X48 T2RS, czy wymieniac w niej chldozenie SB oraz NB , jesli tak to na jakie ? bo jak dotykam NB (to jest chyab to z tym napisaem LanParty to czuc ze jest cieply

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

 

 

 

 

Wiec tak:

 

1. Jaki wentyl 120mm (najlepiej podswietlany wydajnosc/cisza) proponujecie zalozyc na polowie wysokosci obudowy zeby wpuszczal chldodne powietrze

 

2. Jaki wentyl 120mm polecacie na tył obudowy, nie musi byc podswietlany, ale moze byc. ( CZy zostawic ten oryginalny Cooler Mastera?

Polecam w tych dwóch punktach 1,2 wentyl 120 ZEPHYR LED Blue(sa też niepodświetlane).Posiadam taki wentyl (zmieniłem w zasilaczu )jest bardzo cichy i cenowo 17,90 w COOLING.PL zakupiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...