Skocz do zawartości
pasztecik

Acer Aspire 3690

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pilną pomoc z laptopem koleżanki - acer aspire 3690. Sprawa wygląda tak: po automatycznej aktualizacji windowsa xp home, blue screen z informacją o 'zrzucaniu pamięci podręcznej' i od tamtej pory np. wszystkie ikonki dysków straciły podpis (tzn jest widać samą ikonkę), nie działa menu edycja, nie da się kopiować, przenosić, po kliknięciu ppm są teksty po angielsku, mimo że xp polski. <-- w tym momencie wkroczyłem ja, miałem naprawić, a chyba jeszcze bardziej spaprałem.

 

Pierwsze co zrobiłem to eRecovery Acera - alt + f10. Wybrałem przywrócenie z ukrytej partycji windowsa (kolejna rewelacja: nie działa napęd dvd, mieli i mieli ale nie daje rady z żadną płytą). Po wybraniu przywrócenia i kliknięciu OK nastąpił restart a potem po logo acera od razu wywala

 

Disk error

Press any key to restart

 

edit: Po naciśnięciu czegokolowiek komp się nie resetuje, wiadomość na chwilę znika a potem znowu się pojawia. Próbowałem zgrać instalkę windowsa na przenośny dysk WD 500 gb pod usb, ale po przestawieniu boot priority w biosie na usb hdd "disk error" także się pojawia, ale po nieco dłuższym czekaniu.

 

Jestem trochę w kropce, co robić?

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...