Skocz do zawartości
Mufta

HyperX

Rekomendowane odpowiedzi

Haloo.. Witam nabylem 2 szt. kingstonkow hyperX 256MB 333, i zaczelem krecic na moim Epoxie pach do 169 i kiszka, wkladam do siorki Abita NF7-s ciach na 200 ida elegancko :P

oczywiscie chipsety chlodzone jak narazie Zalmanami

Krecil juz cos takiego na Epoxie ?

Dziekowa za kazde info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuuu tzn ze HyperX nie sa takie swietne jak sadzilem - cos czuje ze jednak kupie TwinMOS'y - ostatnio widzialem bardzo zachwalajaca recenzje :D - a probowales inne Biosy? Ja na moim epoxie kiedys nie moglem proca (jak mialem jeszcze palomino) puscic na wyzej niz 1600MHz a jak wgralem nowy Bios to i na 1700MHz smigal - wiec poprobuj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mufta no to niskie mu timingi dajesz zobacz jak na Epoxie chodzą na Cas 2 2-2-5 bo jak dajesz czas trwania sygnalu na 2 to może byćtroche mało.

bo masz tak

Cas 2 czyli ile cykli zegara proca potrzeba na cykl pamieci.

nastepne czas narastania trwania i opadania sygnału. (tak myśle nie pamiętam już dobrze) tak więc czy napewno na Abicie takie same timingi z ustawiłęś jaiś tryb Ultra bo to jest ihmo zazwyczaj Cas2 2-2-5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczna sytuacja kolega kupil diwe kostki hyperX 333 wywalaly sie powyzej 169 niewazne czy napiecie maksymalne i najnizsze timingi ( of koz na Epoxie) . Przynioslem je do siebie tosamo 169Mhz smiga 170 Mhz System failed memory test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looknij na kój podpis to chyba wystarczy, a tak przy okazji próbowałem i poszły na 433MHz na cl2 5,2,2,2 na 2,9V

Siemka, zrywales moze radiaki ?? na jakich kosciach masz swoje hyperki??

Pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haloo ja sie tu chce sie na Abita zapuscic, a moze na mojej Mobo wystarczy tylko zrobic Vmoda i pamiatki smigna ^170?? sprawdzal juz to ktos ??? ja sie zapuszczalem na Vmoda ale mam zle rezystorki :( dobre bede mial po swietach :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tak... bez moda dojechalm do 420, nie robie moda jeszcze bo jade wymienic mojego epoxa na mowego z chipsetem takim jak na Abicie :twisted: :twisted: i tak zrobie, wsumie to moze jeszcze na tej zatrenuje...

Aha na Hunt keyu 300 lece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...